חיפושדלג על חיפוש

עמותת י.ע.ל

י.ע.ל, יד עזר לחולה, הוקם לפני למעלה מ-40 שנה. זהו ארגון שכל חבריו מתנדבים שלא על-מנת לקבל פרס, והוא מונה כיום כ-300 מתנדבים.

 

החזון שלנו הוא רווחת החולים והקהילה בה אנו חיים ושייכים

החברים בארגון משקיעים עבודה מתמדת ומסורה, לפחות פעם בשבוע ביום קבוע ובמחלקה קבועה, במשך 4 שעות לפחות. המתנדבים מתפרסים בכל מרחבי המרכז הרפואי: במחלקות, במעבדות, במרפאות חוץ, בבית המרקחת, בחדרי הניתוח, במחסנים, בגזברות, בספריה, במטבח, באפסנאות, בקפיטריה ובחדר מיון.

(בתמונה: אחראית י.ע.ל. ב-"וולפסון", הגברת חמדה ישראלי,

מוסרת "דמי חנוכה" לד"ר ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי)

 

מתנדבי י.ע.ל מעניקים סיוע וסיעוד לחולה המאושפז. עיקר תפקידנו הוא לשפר את שהייתו של החולה במרכז הרפואי. במגעם עם החולים, המתנדבים מפיחים לא פעם עידוד, ונוטעים בו ביטחון. אנו מסייעים, מקשיבים לבקשותיהם, ועושים הכל למען אווירה טובה במחלקות, ובתוך כך, גם מקלים על הצוות הרפואי.

בין יתר תפקידיהם, מתנדבי י.ע.ל מאכילים חולים שלא מתפקדים, מחלקים אוכל למאושפזים ומבצעים שליחויות. בנוסף, מתנדבי י.ע.ל מפעילים קפיטריה במשך שישה ימים בשבוע בשתי משמרות, כל הכנסותיה של הקפיטריה מועברות למרכז הרפואי וזאת בנוסף לתרומה הנשגבת של העבודה המגוונת בבית החולים. בשנים עברו ההכנסות של הקפיטריה הגיעו למיליון עד מיליון וחצי ₪ לשנה, והועברו למרכז הרפואי, לצורך רכישת ציוד ומכשור רפואי חשוב ונחוץ. מדי שנה מתקיימת מסיבת חנוכה חגיגית רבת משתתפים ובה מועלת תוכנית אמנותית וארוחת ערב מפוארת. במעמד זה מועלה על נס פועלם ועזרתם הרבה של המתנדבים.

על-מנת לאפשר הגשמת הייעוד בעמותה שלנו, נדרשת תוספת של כח-אדם.

כל המעוניין לתרום ו/או להצטרף לפעילות העמותה - י.ע.ל, במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון, מוזמן לפנות אלינו בכל יום ג', בין השעות 09:30-11:30

י.ע.ל - יד עזר לחולה
מרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון, חולון
טלפון: 03-5028331

 

האתר הרשמי של עמותת י.ע.ל ומתנדביה

ארכיון כתבות אודות העמותה באתר

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. משה חיים וסימה (8/11/2013 16:12:48)
2. ניסים (31/01/2018 13:40:31)
בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד