חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4

  מרפאה טרום לידתית ואורתופדית ילדים ( מרפאה משותפת )

  מנהלת המרפאה: ד"ר ליאת גינדס

  צוות היחידה לאורתופדית ילדים: ד"ר מנחם זינגר , ד"ר איסלאם זחאלקה , ד"ר לואיס שור


   
  מומים מולדים במערכת השלד בעובר הינו ממצא שכיח יחסית בהריון . קשת המומים היא רחבה ונעה בין מומים אשר עם טיפול לא יפגע התפקוד העתידי וכאלו המצריכים טיפול והתייחסות מיוחדת לכל מקרה לגופו.
  המומים השכיחים המצריכים טיפול , יטופלו בזמן המתאים בסטנדרטים המקובלים בעולם.


  למשל ריבוי אצבעות או כף רגל כלובה ( club foot  ),הינם מומים אשר עם טיפול בעיתוי הנכון על ידי הצוות המיומן לכך יעניקו למטופל חיים רגילים.

  שיתוף הפעולה בין המרפאה הטרום לידתית לבין היחידה לאורתופדית ילדים מאפשר להורים לעתיד לקבל את כל המידע לגבי הבעיה , הטיפולים הדרושים ומה משמעות הממצא עבור היילוד והמשפחה.

  היתרון המשמעותי של מרפאה משולבת  זו הוא ביצירת רצף טיפולי מההיריון ולאחר הלידה ע"י הצוות של היחידה לאורתופדית ילדים שכבר מכיר פרטי המקרה מבעוד מועד.


   
  לקביעת תור למרפאה:

  טלפון: 03-5028491
  פקס:   03-5028168

  מייל:
  usnashim@wmc.gov.il

   

   

   


   

   

   

   

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עבור לתוכן העמוד