חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4

  ערוץ 1: לא מטופלים - על נפגעי שבץ מוחי (עם פרופ' יאיר למפל)

  לא מטופלים – על נפגעי שבץ מוחי (כתבה מתוך "יומן"): כתבה המנתחת את מצבם של נפגעי השבץ המוחי ואת המחסור ביחידות ורופאים ייעודיים לטיפול בבעיה. פרופ' יאיר למפל, מנהל המחלקה לנוירולוגיה והיחידה לשבץ מוחי ב-'וולפסון', רואיין לכתבה, הציג את היחידה שהוקמה ביוזמה מקומית במרכז הרפואי והלין על היעדר התקצוב והמחסור בצנתרי מוח. חלקים נרחבים מהכתבה צולמו ביחידת הביניים לשבץ מוחי. פרופ' ארנון אפק, מנכ"ל משרד הבריאות הנכנס, התראיין לכתבה והסכים עם הביקורות והצורך בהובלת שינוי.

   

  לצפייה בכתבה (YouTube)

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עבור לתוכן העמוד