חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4

  ערוץ 10: ד"ר יצחק ברלוביץ' מתייחס למסקנות ועדת גרמן שלא לאפשר שר"פ בבתי-חולים ממשלתיים (לונדון&קירשנבאום)

  לצפייה: http://www.ifat.com/VT/Trans.aspx?ID=5743463&CID=102426

   

  ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי, התארח ב-25/06/14 בתוכנית "לונדון את קירשנבאום" בערוץ 10, והתייחס למסקנות ועדת גרמן, ובכללן - להחלטה שלא לאפשר הפעלת שר"פ (שירות רפואה פרטי) בין כותלי בתי החולים הממשלתיים.

   

  "זה יותר כסף, זה נכון. אבל זה אפס בריאות. אף אחד לא יחיה אפילו יום אחד יותר בזכות השר"פ. תוחלת החיים לא תגדל אפילו ביום אחד - ותמותת התינוקות לא תרד", הסביר ד"ר ברלוביץ' מדוע הוא שבע רצון מההחלטה והוסיף: "אנשים צריכים לקבל את השירות הרפואי לפי מצבם הרפואי ולא לפי יכולתם לשלם".

   

  תמלול הראיון:

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עבור לתוכן העמוד