חיפושדלג על חיפוש

אירוע פרידה לאחות הראשית במשרד הבריאות ד"ר שושנה ריב"א נערך השבוע במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון


אירוע פרידה לאחות הראשית במשרד הבריאות - ד"ר שושנה ריב"א נערך השבוע במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון

 

השבוע נערך במרכז הרפואי 'וולפסון' אירוע הוקרה לד"ר שושנה ריב"א , האחות הראשית הארצית וראשת מנהל הסיעוד במשרד הבריאות.
האירוע נערך לרגל לרגל פרישתה של ד"ר ריב"א לגמלאות. את אירוע הפרידה יזמה וארגנה הנהלת הסיעוד ב'וולפסון' בראשותה של לידיה ריחני, ובשיתוף עם הנהלת בית הספר לסיעוד ע"ש וולפסון, בניהולה של ד"ר שרה נסים.

 

 

הקשר המיוחד עם ד"ר ריב"א נוצר עוד בשנות ה-80 וה-90, כאשר היא ניהלה את בית הספר לסיעוד ע"ש וולפסון, ושימשה כמדריכה וכמורת דרך לשורת אחיות, שכיום מאיישות את תפקידי הניהול בסיעוד, במרכז הרפואי 'וולפסון'.

 

 

באירוע הוצג סרטון שהופק במיוחד על ידי הנהלת הסיעוד והנהלת ביה"ס לסיעוד ע"ש וולפסון:בין המברכים באירוע:

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון': "עם ישראל חב לשושי הרבה מאוד על העבודה קשה וצעידתה כנגד כיוון הרוח, בנושאים רבים בתחום הבריאות. שושי היא מאותם האנשים שרואים את עבודתם כשליחות של ממש. היא הובילה את התפישה לפיה - בחולה לא נוגע אדם שלא עבר הכשרה מתאימה. אני מאחל  לשושי הרבה בריאות ואושר, וזוהי הזדמנות גם לאחל למחליפתה בתפקיד, שושי גולדברג , הצלחה רבה והמשך עשייה משמעותית".

ד"ר שרה ניסים , מנהלת בית הספר לסיעוד ע"ש וולפסון : "אנו מביעים את הוקרתינו למנהיגה גדולה. שושי, את השכלת להכשיר את דור המנהיגות החדש. דבריך אלי בעבר, באופן אישי, גרמו לי לשאוף להתפתח ולהתקדם במקצוע".

לידיה ריחני, מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי 'וולפסון' : "האירוע של היום הוא חשוב לכל עולם הסיעוד בארץ. שושי, מה שהניע אותך הוא חזון. תמיד בלטת בדבקותך במטרה ובאישיות הדומיננטית שלך. את מה שרוב עולם הסיעוד ראה כעתיד, את כבר הצלחת לראות כהווה. יש להמשיך ולחזק את המורשת שאת הובלת". ריחני הוסיפה, בנימה אישית: "שושי תמיד פרגנה ואמרה שיש לי יכולות ארגוניות גבוהות, וזה מה שדחף אותי, לימים,  להפוך לאחות ראשית".


בתום הדברים, ד"ר שושי ריב"א ביקשה לדבר ולהודות. בין דבריה: "אני שייכת לפה, המקום הזה יקר לי. התחלתי את דרכי פה, ומכאן הגעתי למשרד הבריאות. בכיתי בדמעות כשד"ר ברלוביץ' סיים את תפקידו כמשנה למנכ"ל משרד הבריאות, כדי לנהל את בית החולים 'וולפסון'. זה היה כבוד וזכות גדולה עבורי לעבוד לצדו. שמחתי לעבוד לצדכם, וברור לי ש'וולפסון' זה הבית שלי. תודה לכולם". 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד