חיפושדלג על חיפוש

מינויים חדשים במרכז הרפואי 'וולפסון'!

פרופ' אריה רזיאל מונה למנהל היחידה להפריה חוץ גופית,  וד"ר רפאל לוטן מונה למנהל המחלקה לאורטופדיה.


פרופ' אריה רזיאל מונה למנהל היחידה להפריה חוץ גופית ב'וולפסון'


יחליף את פרופ' דוד לברן, אשר פרש לגמלאות.

 חילופי מנהלים ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון: פרופ' אריה רזיאל, עד לאחרונה רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי 'אסף הרופא' מונה למנהל היחידה. פרופ' רזיאל יחליף את פרופ' דוד לברן, אשר פרש לגמלאות.

 

פרופ' אריה רזיאל M.D, MSc, סיים בשנת 1980 ובהצטיינות לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב, ושימש כרופא גדודי חטיבתי ומפקד קורס קציני הרפואה היוקרתי בצה"ל. במהלך התמחותו במחלקת נשים במרכז הרפואי אסף הרופא גם רכש תואר Bsc ותוארMsc  במחקר רפואי בהצטיינות. כעשרים שנה שימש רופא בכיר ביחידה גדולה להפריית מבחנה ובמקביל מזה 15 שנה ניהל את המכון לפוריות הגבר ובנק הזרע מהגדולים בישראל. קידם את התחום ומשמש יועץ בוועדות שונות של משרד הבריאות בפוריות האישה והגבר.
פרופ' רזיאל משתתף קבוע בכנסים אירופאים ואמריקאים לפוריות עם מעל 100 פרסומים בעיתונים מהשורה הראשונה בתחומו. במסגרת האוניברסיטה משמש כמורה פעיל בבחינות לסטודנטים מתמחים ובבחינות התמחות בגניקולוגיה מטעם ההסתדרות הרפואית. בתפקידיו הציבוריים שימש חבר בוועדות האתיקה של ההסתדרות הרפואית, גזבר ועד הארגון הישראלי לחקר הפוריות וזה עתה סיים קדנציה של  ניהול הסניף הגניקולוגי המרכז את כל הגניקולוגים באזור המרכז.
פרופ' רזיאל ציין כי בכוונתו לקדם מספר תחומים עיקריים במסגרת תפקידו כמנהל היחידה, וביניהם:

• טיפולי הפריית מבחנה ייחודיים, בהם בודקים גנטית את העובר לפני החזרתו לרחם על מנת לוודא יילוד בריא.
• מתן מענה לגברים ללא זרע בכלל בעזרת ניתוחים חדשניים להפקת זרע מתוך האשך, כדי ללדת ילד משלהם ולהימנע מהצורך להשתמש בזרע תורם.
• שירות הקפאת זרע ושימור פוריות באשה לפני טיפול כימותרפי.
• מתן מענה לנשים הנזקקות לתרומת ביצית בארץ - כאלה שנאלצו בעבר לנסוע לחו"ל בעלות גבוהה.
• הקפאת ביציות בנשים צעירות הרוצות לשמר פוריותן לעתיד.

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', בירך את פרופ' רזיאל על המינוי למנהל היחידה, ואמר: "עם שילוב של ניסיון קליני, יכולת ניהולית ותכונות אישיות, בצד פעילות אקדמית ענפה ופעילות ציבורית ברוכה, פרופ' רזיאל יקדם ללא ספק את היחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי 'וולפסון', לטובת מטופלי המרכז הרפואי".
ד"ר רפאל לוטן מונה למנהל המחלקה לאורתופדיה ב'וולפסון'.
יחליף את ד"ר אליהו אדר, אשר פרש לגמלאות.
חילופי מנהלים במחלקה לאורתופדיה במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון: ד"ר רפאל לוטן, רופא בכיר במחלקה, מונה למנהל. ד"ר לוטן יחליף את ד"ר אליהו אדר, אשר פרש לגמלאות.ד"ר רפאל לוטן החל את עבודתו במרכז הרפואי 'וולפסון' במחלקה לאורתופדיה בשנת 2010. הוא סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית, התמחה בכירורגיה אורתופדית במרכז הרפואי קפלן ולאחר מכן במרכז הרפואי אסף הרופא. ד"ר לוטן עבר השתלמות עמיתים במרכז הרפואי SUNNYBROOK, טורונטו, אונטריו, קנדה, בתחום ניתוחי עמוד שדרה וטראומה בין השנים 2007-2009. בימים אלה ד"ר לוטן מסיים לימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטה העברית.
לוטן משמש כמפקד גדוד חילוץ של פיקוד העורף במילואים, והוא פעיל בתחום של חברות הזנק העוסקות בפיתוחים של עזרים רפואיים בשירות האורתופדיה. באחרונה, סייע כיועץ רפואי בקידום של ניווט ניתוחי במציאות מדומה ובכתיבת תוכנה העושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית לצורך ניתוח תבניות הליכה.
עד כה, ד"ר לוטן פעל במחלקה לאורתופדיה ב'וולפסון' במסגרת השירות לניתוחי עמוד שדרה, קידם מחקרים בתחום הקליני ובתחום האינטגרציה בין קליניקה לטכנולוגיה ושימש כסגן מנהל מחלקה שני.
ד"ר לוטן ציין כי הוא מאמין במחלקת אורתופדיה "אשר מעניקה שירות מיטבי לקהילה, תוך שיתוף פעולה עם מחלקות בית החולים, מובילה בחינוך מתמחים ופורצת דרך בתחום המחקר".

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', בירך את ד"ר לוטן ואמר: "אני שמח על בחירתו של לוטן למנהל המחלקה. בעיקר משום שהוא מביא עמו רוח של התחדשות וקידמה, לצד מקצועיות ואנושיות ללא פשרות".


 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • כוננות חורף בוולפסון

  חברי הנהלת המרכז הרפואי התכנסו כדי להתחסן נגד שפעת, כחלק מקמפיין לעידד הטיפול.

 • מאור עיניים

  תינוק בן חודשיים הלוקה במחלה נדירה הגיע למיון של "וולפסון" במצב של עיוורון מוחלט ואז קרה הבלתי יאמן ...

 • סגן שר הבריאות ביקר ב"וולפסון"

  סגן שר הבריאות, ח"כ הרב יעקב ליצמן, ערך ביקור במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון. במסגרת הביקור, הוא התלווה אל הנהלת המרכז, לסיור במספר מוקדים עיקריים ושוחח עם חולים

 • פגיית וולפסון מהמצטיינות בישראל

  הפגייה בבית החולים וולפסון מהמצטיינות בישראל

 • בגלל העישון: המחלה הכרונית שאנו חייבים להיות מודעים אליה

  יום המודעות למחלת הריאות הכרונית, COPD, שיצוין ב21/11 בעולם, הוא הזדמנות לבניית תוכנית ארצית למיגור גורם התמותה הרביעי בהיקפו

 • דרושים מתנדבים בעלי יכולת תקשורת גבוהה, יחסי אנוש

  לפרטים - היכנסו!

 • הטיפול יציל את מי שאלרגי לבוטנים?

  אלרגיה לבוטנים היא תופעה רחבה אשר שכיחה מאוד אצל ילדים. פרופ' אילן דלאל, מנהל אגף הילדים בוולפסון, כתב על כך וייעץ מה לא להסיק ממחקר חדש שפורסם בכתב העת היוקרתי "ניו אינגלנד ג'ורנל אוף מדיסין" - ומה - לא לעשות בבית!

 • אם יש לך סוכרת מסוג 2 וחלבון בשתן, את/ה מוזמן/ת להצטרף למחקר הכולל טיפול בתכשיר הניסויי מעכב כימאז שמטרתו לעכב את קצב הידרדרות התפקוד הכלייתי בחולי סוכרת

  אם הנך מעוניין לקבל פרטים נוספים על המחקר ולבדוק את התאמתך, אנא צור קשר עם היחידה לטיפול בסוכרת במרכז רפואי ע"ש א.וולפסון בטלפון: 03-5028392 או טלי 052-3374030

 • זוג הרופאים מ'וולפסון' טיפלו במשך שנה ב-1,500 איש במדינת פלאו

  ד"ר יהודית שור, רופאת עיניים, ובעלה ד"ר לואיס שור, כירורג אורתופדי, ארזו את ילדיהם ויצאו לשנת שליחות מטעם המדינה באי פלאו באוקיינוס השקט. במהלך השנה הזו הם טיפלו ב-1,500 חולים ואפילו הצילו את רגלו של השחיין הלאומי של פלאו שאמור לייצג את המדינה הקטנה באולימפיאדה הבאה. עכשיו כשהם חזרה בישראל הם אומרים: "נשמור על קשר ונמשיך לסייע מרחוק"

 • דרושים סטודנטים להנהלת המרכז הרפואי ולמוקד זימון התורים.

  לפרטים - היכנסו!

 • ד"ר אנגל ברשימת 50 המשפיעות של פורבס

  ריאיון עם ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, אשר נבחרה השנה להופיע ברשימה.

 • מנהלת וולפסון, ד"ר ענת אנגל: "לא רק שנישאר עצמאיים, נהפוך לבית חולים מוביל"

  אנגל בנתה קריירה מטאורית ועשירה עד שמונתה לאחרונה למנהלת החדשה של בית החולים וולפסון. בראיון ראשון ובלעדי לכלכליסט, מציגה תפיסה ניהולית מגובשת, מתווה אסטרטגיה שתוציא את בית החולים מהגירעונות

 • חדרי ניתוח לב וזכוכיות צבעוניות: כך ייראה בית החולים לילדים בוולפסון

  בימים אלה מוקם בניין הילדים החדש במרכז הרפואי וולפסון. בווולפסון מתכוונים גם להקים אזור אשפוז ממוגן לשעת חירום לכל המאושפזים בבניין הילדים.

 • פרס האו"ם הוענק ל"הצל לבו של ילד"

  עמותת "הצל לבו של ילד", מהמרכז הרפואי וולפסון, הצילה את חייהם של למעלה מ-4,700 ילדים מ-57 מדינות .

 • דלקת בדרכי השתן בילדים ובתינוקות

  מנהלת מרפאת נפרולוגית ילדים בוולפסון, ד"ר מיטל קידר, במדריך מקיף על דלקת בדרכי השתן אצל תינוקות וילדים. על מניעה, אבחון ודרכי טיפול על מנת להפחית את הסיכון לנזק כלייתי קבוע.

 • ד"ר מרדכי שמעונוב, מנהל המחלקה כירורגיה א' ,מסביר מהו ניתוח בריאטרי, תנאי סף אליו ודרכי החלמה.

  "לא מדובר בפתרון קסם. המטופל יתקבל לניתוח שכזה רק לאחר שניסה להתמודד עם משקלו בכל הדרכים המקובלות"

 • מחקר במחלקת ריאות בוולפסון: טיפול ייעודי לחולי COPD מביא לצמצום שיעור האשפוזים החוזרים

  ניתן לצמצם באופן דרסטי את שיעור האשפוזים החוזרים של חולי COPD

 • נס בוולפסון: הרופא הורה לאישה להפיל כי 'התינוק מת', ואז אירע הבלתי ייאמן

  אישה בהריון שהגיעה לבדיקה שגרתית בשבוע ה-29, התבשרה כי עליה לעבור הפלה היות ולולד שברחמה אין דופק ו"ככל הנראה הוא מת".

 • מנכ"לית וולפסון, ד"ר אנגל, פגשה את שרת המשפטים

  השרה שקד שוחחה עם ד"ר אנגל על הקמת בית החולים לילדים על שם סילבן אדאמס במרכז הרפואי וולפסון, ועל הרחבת הפעילות בתחום 'הצל לבו של ילד'

 • חיסוני ילדים: מה אומר הדוקטור?

  ד"ר דיאנה טשר, מומחית ברפואת ילדים ובמחלות זיהומיות בילדים, בתשובה ל-10 טענות הנגד הנפוצות – גזרו ושמרו!

 • פרופ' חוליו וינשטיין, מנהל יחידת הסוכרת מתראיין אצל מנחם הורוביץ בעניין מחקר בנושא שומן

  פרופ' חוליו וינשטיין, מנהל יחידת הסוכרת בבית החולים וולפסון, משוחח על ניסוי בעכברים שנעשה בדנמרק בנושא שומן טוב ורע והשמנה. גנטיקה.

 • ראיון עם פרופ' אורן פרוכטר על מחלת ריאות חסימתית כרונית COPD

  פרופ' אורן פרוכטר, מנהל מחלקת ריאות וטיפול נמרץ נשימתי, המרכז הרפואי וולפסון על מחלת ריאות חסימתית כרונית COPD גורם התמותה מספר אחת כתוצאה מעישון.

 • בדיקת דם או מי שפיר: במה לבחור ומתי?

  רגע לפני שאתן מקבלות החלטה במה לבחור, פרופ' יוסי שלו, רופא בכיר ביחידת אולטרסאונד נשים בוולפסון, עושה לכן סדר

 • ד"ר גילה מאירסון, מנהלת מיון ילדים: "יש ילדים והורים שפשוט לא לומדים מטעויות"

  "האופניים החשמליים העלו את רמת הפגיעות אצל ילדים", אומרת ד"ר גילה מאירסון, מנהלת חדר מיון ילדים בבית החולים וולפסון. לדבריה, חודשי הקיץ ותחילתו של החופש הגדול מועדים לפורענות ומביאים איתם גל מקרי חבלה בילדים.

 • מתנה לחג: התינוקות הראשונים של תשע"ט

  עשרות תינוקות נולדו בבתי החולים ברחבי הארץ בשעות הראשונות של השנה החדשה. גלי כהן אלון (36) ובעלה טל ילדו, עם תחילת שנת תשע"ט, את התינוקת גפן - בת שלישית במשקל 2,948 ק"ג - אחות לשקד ונוגה בבית החולים וולפסון בחולון

 • קמפיין 'וולפסון' נגד אלימות סוקר במספר אמצעי תקשורת.

  הצוותים הרפואיים והסיעודיים בבתי החולים שיתפו ברשתות החברתיות צילומי מחאה והזדהות

 • Israeli non-profit Save a Child’s Heart wins UN award

  The humanitarian aid organization first Israeli NGO to win the United Nation’s ‘Population Award’, for its work providing free heart surgeries to children in need all over the world.

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

 • MRI בדרך ל"וולפסון"

  משרד הבריאות יעניק למרכז הרפואי 'וולפסון' 3 מיליון שקלים לצורך רכישת מכשיר MRI

 • 'וולפסון' משיק אתר חדש!

  המרכז הרפואי גאה להציג אתר מעודכן, נוח ואסתטי לשימושכם. באתר תוכלו למצוא מידע עדכני על המחלקות והצוותים, לבדוק את זמני הפעילות של המרפאות השונות ולאתר דרכי התקשרות, לצורך התייעצויות או זימון תורים

 • דרושים מתמחים בהרדמה

  מחלקת ההרדמה ב'וולפסון' מציעה תנאים מיוחדים למתמחים, בדמות מענק מקצוע מיוחד, תקן של משרד הבריאות והשתתפות בתשלום שכר הדירה. לפרטים והגשת מועמדות יש לפנות למחלקה בפקס: 03-5028843, או בדוא"ל: ezri@wolfson.health.gov.il

 • קו תמיכה לילדים חולי קרוהן והורים

  במסגרת המערך לתמיכה בילדים ומתבגרים חולי IBD (מחלות מעי דלקתיות, וביניהן קרוהן), אנו משיקים קו טלפוני לתמיכה וסיוע, אשר יופעל על ידי אמהות בהתנדבות. זמני הפעילות: ימי שני, בין השעות 13:00-16:00, בטלפון: 03-5028487

 • חולקו פרסי "העובד המצטיין" במרכז הרפואי

  בטקס שנערך בפעם ה-6 ברציפות, חולקו פרסים ע"ש פרופ' יחזקאל קישון, מייסדו של מכון הלב ב-'וולפסון'. העובדים המצטיינים שזכו בכבוד: ד"ר חוסיין אבו-ודס, רופא בכיר בחדר המיון; חסן גוטי, סגן רכז אלונקאים; אליונורה קורייב, אחות ממחלקה פנימית ד'; דורה חביביאן, אחות ביחידה לטיפול נמרץ לב; ומורן כוכב, מזכירתה של סגנית מנהלת המרכז הרפואי

 • שיתוף פעולה עם המשרד לאזרחים ותיקים

  בחודש אוקטובר הקרוב יצוין "חודש הקשיש", ולרגל המאורע תוקם "דירה בטוחה לדוגמא" בחצר המרכז הרפואי 'וולפסון'

 • "חודש הקשיש" ב-'וולפסון'!

  החל מיום ג', ה-8 באוקטובר ועד לסיום החודש יתקיימו במרכז הרפואי הרצאות, סדנאות ופעילויות שונות למען בני גיל הזהב, במטרה לשפר את המודעות לסכנות ועזרי בטיחות בהם ניתן להשתמש

 • כנס בנושא מיאלומה

  ביום שלישי הקרוב (15 באוקטובר) בשעה 16:00 יתקיים במרכז הרפואי 'וולפסון' כנס בשיתוף אמ"ן - עמותת חולים במחלת המיאלומה - שיעסוק במחלה, בדרכי טיפול עכשוויים ועתידיים, ובעוד מגוון נושאים. הכניסה חופשית, הקהל הרחב מוזמן

עבור לתוכן העמוד