חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4

  טיפולים

  המכון לרפואה גרעינית מאפשר טיפולים בתכשירים רדיואקטיביים בחולים הסובלים ממחלות של בלוטת התריס, עודף כדוריות אדומות (פוליציטימיה) וטיפול בחולים עם גרורות מפושטות בעצמות.

  הטיפול ביוד רדיואקטיבי מבוצע זה למעלה מ-50 שנה. הוא שימושי בילדים ובמבוגרים. עיקר שימושו לטיפול בפעילות יתר של בלוטת התריס לאחר שטיפול אחר נכשל, או שנמצא עדיף למטופל, וכן לטיפול בסרטן של בלוטת התריס וגרורות של סרטן בלוטת התריס.

  לבלוטת התריס מנגנון לריכוז היוד הנקלט בגוף. היוד מתרכז בבלוטה והקרינה המרוכזת בבלוטה הורסת את התאים הקולטים את הקרינה. רוב הקרינה מגיעה לבלוטת התריס והרס התאים הוא בעיקרו בבלוטה.

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עבור לתוכן העמוד