חיפושדלג על חיפוש

לב נדיב

8/03/2009

"לב רחב", "לב זהב", "לב נדיב" אך גם "אחד בפה ואחד בלב" - בין הניבים הקשורים למילה "לב" שהעלו תלמידי כיתות ג'-ה' בביה"ס "ניצנים" בחולון, במפגש שלהם עם לאה הררי - אחות מתאמת ההשתלות במרכז הרפואי "וולפסון". זאת במסגרת תוכנית הדרכה והסברה בקהילה שמפעיל ביה"ח להעלאת המודעות בנושאי בריאות, השתלות איברים והצלת חיי אדם. 

הררי שוחחה עם התלמידים על חשיבות הלב בגוף האדם, וקראה קטעים מספר ילדים חדש של אפרים סידון "סיפור מהלב", המספר בצורה מחוייכת ובחרוזים, על ילדה בשם הילה הממתינה להשתלת לב והסוף הטוב. 

הילדים סיפרו מה נגע לליבם וריגש אותם במיוחד בסיפור ושיתפו בסיפורים אישיים שלהם. הם גילו ידע לצד ענין וסקרנות בנושא ההשתלות, ואמרו שחשוב לתרום איברים כי אדם אחד יכול להציל אנשים רבים. 

בסוף המפגש חילקה הררי ל- 220 תלמידים את הספר "סיפור מהלב" כמתנה מטעם המרכז הרפואי "וולפסון", בחסות המרכז הלאומי להשתלות. 

ציונה טל - מנהלת ביה"ס "ניצנים" הודתה ללאה הררי על העברת המידע החשוב לתלמידים בדרך מעניינת, נעימה ולא מאיימת. טל הוסיפה כי הספרים שחולקו עוזרים להעביר לילדים את המסר החשוב של תרומה ועזרה לזולת.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד