חיפושדלג על חיפוש

הצדעה מרגשת

14/12/2008

אירוע הצדעה מרגש ל- 23 המתנדבים (בעצם 22 מתנדבות ומתנדב אחד), במחלקת היילודים (תינוקות) והמחלקה לטיפול מיוחד ביילוד (פגים) במרכז הרפואי "וולפסון", נערך בשבוע שעבר בנוכחות מלאה של המתנדבים וצוותי המחלקות. 

את האירוע פתחה אתי אלעזר - אחות אחראית מחלקת היילודים שארגנה את האירוע, ועל רקע נגינת האקורדיון של המתנדבת שושנה רוטפוס, קראה את שירה של נעמי שמר - "אנשים טובים באמצע הדרך". אלעזר הוסיפה: "בהתנדבותכם אתם נותנים את הלב ואת הנשמה, רצון והתמדה מבלי לצפות לתמורה. מה שנשאר זה להגיד מילה אחת - תודה". 

ד"ר אליענה ארבל - מנהלת יחידת הפגים, ציינה כי רואים בשטח את עבודתן המבורכת של המתנדבות ותרומתן לאמהות, לתינוקות ולצוות ועל כך הן ראויות לכל ברכה. 

בתמונה מימין לשמאל: ד"ר אליענה ארבל - מנהלת היחידה לטיפול מיוחד ביילוד, שושנה רוטפוס - מתנדבת, אתי אלעזר - אחות אחראית מחלקת יילודים ומארגנת האירוע, יעל אושר - אחות אחראית המחלקה לטיפול מיוחד ביילוד. צילם: ברק נונא.   

לידיה ריחני - מנהלת הסיעוד ב"וולפסון" בירכה על עזרתם הרבה והחשובה של המתנדבים וציינה את התמדתם לאורך השנים ועל כך גאוותה. 

יעל אושר - אחות אחראית טיפול מיוחד ביילוד, אמרה: "להתנדב פירושו לחשוב פחות על עצמך ויותר על אחרים, להתנדב פירושו להאיר בכוחך מקומות חשוכים, ושכרו של המתנדב הוא בחיוך ובתודה שהוא מקבל מכולם". אושר הוסיפה: "רצינו שתדעו כי אנו מעריכים אתכם מאד והלוואי שתמיד יהיה בידיכם הכוח לתת עוד ועוד..." 

המתנדבת דליה שמאי אמרה כי ברור לה שבימים אלה כשהחומרנות שולטת, אין זה מובן מאליו שאנשים ירצו לפנות לנתינה אישית, רגשית ופיזית ולכן ברור לה שהמתנדבים הם אנשים מיוחדים. שמאי דיברה על האחיות במחלקת היילודים ובמחלקת הפגים, שמלבד היותן מקסימות, חייכניות, סבלניות ולבביות, הן עובדות קשה, במאמץ בלתי נלאה וללא תלונות והן שעושות את המחלקות למקום שכיף להתנדב בו. שמאי הוסיפה: "בכלל כולנו פה מרגישים כמו משפחה אחת גדולה", ולבסוף ביקשה מכולם להמשיך ולהתנדב באהבה. 

אתי אלעזר הסבירה כי המתנדבות מחתלות את התינוקות, מלבישות ומאכילות בעת הצורך, מבצעות שליחויות ועבודות מזכירות והכי חשוב - יוצרות קשר נהדר עם התינוקות והמשפחות ומשמשות כסבתות קצרות מועד. חלק מהמתנדבות באות כבר שנים רבות ללא לאות ויש ביניהן שמגיעות גם למשמרת מלאה של 7-8 שעות. לצד נשים בגמלאות יש לא מעט אמהות צעירות ונשות עסקים, שמצליחות לתמרן בין כל המטלות ולמצוא זמן פנוי להתנדבות. אלעזר הוסיפה פנייה לציבור הרחב לבוא ולהתנדב ואמרה כי ישמחו לקלוט מתנדבים נוספים. 

הכיבוד העשיר באירוע נתרם ע"י סניף ארומה בקניון "וולפסון", וחברת zer4uתרמה עציצים של "לאקי במבוק" שחולקו למתנדבים עם ברכות לבריאות, מזל, שפע ואהבה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • מנהלת וולפסון, ד"ר ענת אנגל: "לא רק שנישאר עצמאיים, נהפוך לבית חולים מוביל"

  אנגל בנתה קריירה מטאורית ועשירה עד שמונתה לאחרונה למנהלת החדשה של בית החולים וולפסון. בראיון ראשון ובלעדי לכלכליסט, מציגה תפיסה ניהולית מגובשת, מתווה אסטרטגיה שתוציא את בית החולים מהגירעונות

 • נס בוולפסון: הרופא הורה לאישה להפיל כי 'התינוק מת', ואז אירע הבלתי ייאמן

  אישה בהריון שהגיעה לבדיקה שגרתית בשבוע ה-29, התבשרה כי עליה לעבור הפלה היות ולולד שברחמה אין דופק ו"ככל הנראה הוא מת".

 • ד"ר אנגל ברשימת 50 המשפיעות של פורבס

  ריאיון עם ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, אשר נבחרה השנה להופיע ברשימה.

 • מחקר במחלקת ריאות בוולפסון: טיפול ייעודי לחולי COPD מביא לצמצום שיעור האשפוזים החוזרים

  ניתן לצמצם באופן דרסטי את שיעור האשפוזים החוזרים של חולי COPD

 • דלקת בדרכי השתן בילדים ובתינוקות

  מנהלת מרפאת נפרולוגית ילדים בוולפסון, ד"ר מיטל קידר, במדריך מקיף על דלקת בדרכי השתן אצל תינוקות וילדים. על מניעה, אבחון ודרכי טיפול על מנת להפחית את הסיכון לנזק כלייתי קבוע.

 • ד"ר מרדכי שמעונוב, מנהל המחלקה כירורגיה א' ,מסביר מהו ניתוח בריאטרי, תנאי סף אליו ודרכי החלמה.

  "לא מדובר בפתרון קסם. המטופל יתקבל לניתוח שכזה רק לאחר שניסה להתמודד עם משקלו בכל הדרכים המקובלות"

 • קמפיין 'וולפסון' נגד אלימות סוקר במספר אמצעי תקשורת.

  הצוותים הרפואיים והסיעודיים בבתי החולים שיתפו ברשתות החברתיות צילומי מחאה והזדהות

 • חדרי ניתוח לב וזכוכיות צבעוניות: כך ייראה בית החולים לילדים בוולפסון

  בימים אלה מוקם בניין הילדים החדש במרכז הרפואי וולפסון. בווולפסון מתכוונים גם להקים אזור אשפוז ממוגן לשעת חירום לכל המאושפזים בבניין הילדים.

 • פרס האו"ם הוענק ל"הצל לבו של ילד"

  עמותת "הצל לבו של ילד", מהמרכז הרפואי וולפסון, הצילה את חייהם של למעלה מ-4,700 ילדים מ-57 מדינות .

 • Israeli non-profit Save a Child’s Heart wins UN award

  The humanitarian aid organization first Israeli NGO to win the United Nation’s ‘Population Award’, for its work providing free heart surgeries to children in need all over the world.

 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

 • MRI בדרך ל"וולפסון"

  משרד הבריאות יעניק למרכז הרפואי 'וולפסון' 3 מיליון שקלים לצורך רכישת מכשיר MRI

 • 'וולפסון' משיק אתר חדש!

  המרכז הרפואי גאה להציג אתר מעודכן, נוח ואסתטי לשימושכם. באתר תוכלו למצוא מידע עדכני על המחלקות והצוותים, לבדוק את זמני הפעילות של המרפאות השונות ולאתר דרכי התקשרות, לצורך התייעצויות או זימון תורים

 • דרושים מתמחים בהרדמה

  מחלקת ההרדמה ב'וולפסון' מציעה תנאים מיוחדים למתמחים, בדמות מענק מקצוע מיוחד, תקן של משרד הבריאות והשתתפות בתשלום שכר הדירה. לפרטים והגשת מועמדות יש לפנות למחלקה בפקס: 03-5028843, או בדוא"ל: ezri@wolfson.health.gov.il

 • קו תמיכה לילדים חולי קרוהן והורים

  במסגרת המערך לתמיכה בילדים ומתבגרים חולי IBD (מחלות מעי דלקתיות, וביניהן קרוהן), אנו משיקים קו טלפוני לתמיכה וסיוע, אשר יופעל על ידי אמהות בהתנדבות. זמני הפעילות: ימי שני, בין השעות 13:00-16:00, בטלפון: 03-5028487

 • חולקו פרסי "העובד המצטיין" במרכז הרפואי

  בטקס שנערך בפעם ה-6 ברציפות, חולקו פרסים ע"ש פרופ' יחזקאל קישון, מייסדו של מכון הלב ב-'וולפסון'. העובדים המצטיינים שזכו בכבוד: ד"ר חוסיין אבו-ודס, רופא בכיר בחדר המיון; חסן גוטי, סגן רכז אלונקאים; אליונורה קורייב, אחות ממחלקה פנימית ד'; דורה חביביאן, אחות ביחידה לטיפול נמרץ לב; ומורן כוכב, מזכירתה של סגנית מנהלת המרכז הרפואי

 • שיתוף פעולה עם המשרד לאזרחים ותיקים

  בחודש אוקטובר הקרוב יצוין "חודש הקשיש", ולרגל המאורע תוקם "דירה בטוחה לדוגמא" בחצר המרכז הרפואי 'וולפסון'

 • "חודש הקשיש" ב-'וולפסון'!

  החל מיום ג', ה-8 באוקטובר ועד לסיום החודש יתקיימו במרכז הרפואי הרצאות, סדנאות ופעילויות שונות למען בני גיל הזהב, במטרה לשפר את המודעות לסכנות ועזרי בטיחות בהם ניתן להשתמש

 • כנס בנושא מיאלומה

  ביום שלישי הקרוב (15 באוקטובר) בשעה 16:00 יתקיים במרכז הרפואי 'וולפסון' כנס בשיתוף אמ"ן - עמותת חולים במחלת המיאלומה - שיעסוק במחלה, בדרכי טיפול עכשוויים ועתידיים, ובעוד מגוון נושאים. הכניסה חופשית, הקהל הרחב מוזמן

עבור לתוכן העמוד