חיפושדלג על חיפוש

הכל על מחלות חורף

24/11/2008

"מחלות החורף כבר כאן והחולים בכל הגילים שאנו קולטים, באים עם מכלול מחלות וחששות"
אומר ד"ר ז'ק אשרוב מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון) במרכז הרפואי "וולפסון". בערב ראיונות של מומחי "וולפסון", מתכוונים המומחים להבהיר דברים בהקשר של מחלות חורף ולענות על שאלותיו של המראיין איתן דנציג ועל שאלות מהקהל. הערב שנערך בשיתוף עם החברה לתרבות, פנאי וספורט בת-ים, יתקיים ביום שלישי 2.12.08 בשעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6, בת-ים. הכניסה חופשית. 

משתתפים:

- פרופ' מיכאל  דן - מנהל היחידה למחלות זיהומיות, שידבר על חיסונים נגד שפעת נגד חיידק דלקת הריאות.

- ד"ר ג'יזל גודארד - מנהלת מחלקה פנימית ג', שתדבר על  מחלות דמוי שפעת, ועל תופעות לוואי של תרופות למחלות חורף שקונים ללא מרשם רופא.

- ד"ר יהודה רוט - מנהל מחלקת אף, אוזן וגרון, שידבר על דלקות אוזניים ומחלות אף וסינוסים.

- ד"ר ישראל פריאל - מנהל מחלקת הריאות, שידבר על התלקחות מחלת ריאות חסימתית כרונית, ועל אסתמה.

- ד"ר ז'ק אשרוב - מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון), שידבר על חולים המגיעים למיון עם סיבוכים אך חוששים להתאשפז במחלקה, לעומת חולים שלא הסתבכו   עם מחלות חורף ובכל זאת מבקשים להתאשפז, ויסביר מה נכון לעשות.

בתום הראיונות יענה פאנל המומחים על שאלות מהקהל. 

המראיין - העיתונאי איתן דנציג, הדגיש שמניסיונו הציבור הרחב צמא למידע רפואי, במיוחד בנושא כל כך אקטואלי הנוגע לכל משפחה, וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות ישירות, מבלי להיזקק ל"טופס 17". 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" ציין כי ערב ראיונות זה פותח את העונה החדשה של ערבי ראיונות עם מומחי "וולפסון", והביע את תקוותו כי הציבור הרחב ייענה וייהנה כפי שנהנה בעונה שעברה, שעפ"י תגובות הקהל הצליחה מעל למשוער ותרמה רבות למידע הרפואי שלו.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד