חיפושדלג על חיפוש

צלילים ומילים למען אגף הילדים

גיל שוחט ומירלה גרדינרו. צילם ברק נונאתשואות סוערות וקצובות של קהל נלהב הדהדו בסיומו של קונצרט גאלה חגיגי, שהכנסותיו הוקדשו לאגף הילדים במרכז הרפואי "וולפסון", בביצוע תזמורת  סימפונט רעננה בניצוחו של המאסטרו גיל שוחט עם זמרת הסופראן מירלה גרדינרו. הקונצרט היה אירוע הפתיחה של פסטיבל "צלילי ילדות" בחוה"מ סוכות בתיאטרון חולון. באירוע נכחו שגרירי נורבגיה ומכסיקו בישראל, נספח התרבות של שגרירות ספרד, אורחים מחו"ל ומכובדים מהארץ. 

ד"ר יצחק ברלוביץ, אלי בארי, ביורן ליאן - שגריר נורווגיה בישראל ורעייתו. צילום ברק נונאהערב המרגש החל אלי בארי - יו"ר עמותת הידידים של "וולפסון" שיזמה וארגנה את האירוע, עם ברכות לאורחים הנכבדים ותודות לכל מי שהתנדב וסייע לקיומו של הערב.  

מוטי ששון, ראש העיר חולון, אמר שהוא שמח להעמיד את ערב הפתיחה של הפסטיבל החולוני "צלילי ילדות" בחוה"מ סוכות לטובת אגף הילדים של "וולפסון". ששון דיבר על חשיבות האמנות, התרבות והמוסיקה לנוער, כי "בלעדיהם אין חיים". 

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל "וולפסון", הודה לכל מי שטרחו בהכנת הערב החשוב ולכל  מי שכיבדו את בית החולים בנוכחותם ובנדיבות לבם. ד"ר ברלוביץ אמר כי הוא גאה להיות מנהלו של "וולפסון" אשר צוותו מוסר את נפשו במתן השירותים הרפואיים הטובים ביותר לכל הבאים בשעריו ובמיוחד הוא גאה באגף הילדים. ד"ר ברלוביץ הודה לאלי בארי, יו"ר עמותת הידידים ולחנה גוכשטט, מנכ"לית העמותה, על ארגון הערב, ולעירית חולון בראשותו של מוטי ששון ובניהולה של חנה הרצמן על שיתוף הפעולה המתקיים כל השנה ואשר "החגיגה הזו היא סמל לכך". 

המנצח גיל שוחט שהתנדב לנצח על הקונצרט  אמר שבדרך כלל  הוא מדבר באמצעות המוסיקה אך בכל זאת ציין שהוא רוצה גם לומר מספר מלים שיבהירו עד כמה הוא גאה לפתוח את פסטיבל "צלילי ילדות" עם היצירה "פר גינט" של המלחין הנורווגי אדוארד גריג שהיא מצלילי הילדות שלו. גיל שוחט הפליא גם לנגן ולנצח  כאשר פרט על הפסנתר את הקונצ'רטו לפסנתר בלה מינור אופוס 16 של גריג. זמרת הסופראן מירלה גרדינרו הפליאה בשירתה וזכתה בקריאות "בראבו" רמות מהקהל.

סמדר שיר שהנחתה בהתנדבות את הערב אמרה שהיא עושה זאת לא רק כ"אשתו של..." (בעלה פרופ' עמי סידי מנהל מחלקה ב"וולפסון") אלא בעיקר כמי שצורכת הרבה את שירותי אגף הילדים ב"וולפסון". סמדר שיר בחרה קטעי שירה ש"מתכתבים" עם "פר גינט", ואת השיר שלה "אין אהבה כמו אהבה של אמא" הקדישה לאגף הילדים של "וולפסון". 

הקדימה את הקונצרט קבלת פנים חגיגית עם כיבוד אלגנטי שתרם זאב קוכמן – הבעלים של "הפינה ירוקה". 

ד"ר ברלוביץ סיכם את הערב המוצלח והמכובד ואמר כי הוא "הותיר טעם של עוד". 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד