חיפושדלג על חיפוש

ד"ר יעל חביב ידיד - מנהלת חדשה לטיפול נמרץ כללי

24/08/2008
ד"ר יעל חביב ידיד - מנהלת חדשה לטיפול נמרץ כללי

ד"ר יעל חביב ידיד זכתה במכרז והתמנתה למנהלת טיפול נמרץ כללי במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון. ד"ר חביב ידיד - רופאה פנימית עם התמחות של טיפול נמרץ, עברה ל"וולפסון" ממרכז רפואי "שיבא" תל השומר, שם עבדה ב-5 השנים האחרונות בטיפול נמרץ ואחראית מקצועית ליחידות המוגברות. 

ד"ר חביב ידיד אמרה כי טיפול נמרץ כללי מנקז אליו את החולים הקשים והמורכבים ביותר והשפעת הטיפול הנמרץ היא משמעותית בהטבת מצבו של החולה. ד"ר חביב ידיד ציינה שמצאה ביחידה לטיפול נמרץ כללי ב"וולפסון" צוות רפואי וסיעודי מצוין מבחינה מקצועית, עם יחסי אנוש טובים, מה שהופך את העבודה לא רק ליעילה אלא גם לנעימה. ד"ר חביב ידיד הוסיפה כי בתוכניתה לשדרג את הטיפול הנמרץ מבחינת הציוד הרפואי ותנאי האישפוז.  

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי - בירך על מינויה של ד"ר יעל חביב ידיד ואיחל לה הצלחה בתפקידה. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי טיפול נמרץ כללי הוא הלב של ביה"ח והוא מאמין כי ד"ר חביב ידיד היא האדם הנכון במקום הנכון.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד