חיפושדלג על חיפוש

סדנאות לירידה במשקל לילדים ונוער

11/08/2008

"שום תוצאה מטבולית של התרופות החדישות ביותר והטיפולים העכשוויים, אינה משתווה לתוצאות של שמירה על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית מתונה ועקבית", אמר ד"ר חוליו ויינשטיין - מנהל היחידה לסוכרת במרכז הרפואי "וולפסון" ונשיא האגודה הישראלית לסוכרת, לקראת הסדנאות לירידה במשקל לילדים ובני נוער, שפותחת היחידה לסוכרת ביום שני 1.9.08.

תיפתחנה שתי סדנאות: לגילאים הצעירים 8-10 ולבוגרים בגילאי 11-16. הסדנאות תתקיימנה פעמיים בשבוע אחה"צ ותימשכנה שלושה וחצי חודשים. 

בתוכנית:

 • פעמיים בשבוע אימון גופני עם מאמנת הכושר ארבל דגני, כאשר האימון מותאם במיוחד לילדים ולמתבגרים עם עודף משקל, שבד"כ מתרחקים מכל פעילות גופנית.
 • פעם בשבוע פגישה עם דיאטנית מוסמכת לילדים נעמי מור, שתלמד את עקרונות התזונה הנכונה ותדריך לשינוי הרגלי אכילה, למידת קריאת תוויות מזון ובישול ארוחות בריאות. 
 • פעם בשבוע פגישה עם הפסיכולוגית אסתר מימון, מומחית לטיפול באמנות, שתקיים פעילות אמנותית מהנה ויצירתית לילדים, שתאפשר להם לבטא את רגשותיהם ותחזק את ביטחונם העצמי.

ההורים יוזמנו לשיחה פעם בחודש.

במסגרת הסדנא יבוצעו בדיקות דם, מעקב משקל, מדידת אחוזי שומןוהיקפים.

את הסדנא מלווה רופאה אנדוקרינולוגית ילדים - ד"ר זוהר לנדאו. 

נעמי מור - מרכזת הסדנאות אמרה כי הוחלט לפתוח אותן בתחילת חודש ספטמבר, אחרי הזלילות והאכילה הלא מסודרת של הילדים בתקופת החופש הגדול ולפני החגים, כדי שיעברו את הארוחות המשפחתיות הדשנות מבלי להוסיף למשקל. 

להרשמה ומידע נוסף ניתן לפנות לדיאטנית נעמי מור 050-6368369.   

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד