חיפושדלג על חיפוש

ד"ר סרור - מנהל חדש בכירורגיה ילדים

13/07/2008
ד"ר סרור - מנהל חדש בכירורגיה ילדים

ד"ר פרנסיס סרור זכה במכרז והתמנה למנהל מחלקת כירורגיה ילדים במרכז הרפואי "וולפסון". ד"ר סרור היה שותף להקמת המחלקה ב"וולפסון" בשנת 1989 ומשנת 2000 כיהן כסגן מנהל המחלקה.  

תחומי עיסוקו הקליני של ד"ר סרור בכירורגיה ילדים הינם: כירורגית מערכת העיכול, כירורגיה של מפשעות, כירורגיה של מחלות בית החזה, כירורגיה של יילודים וכירורגיה כללית. כמו כן ד"ר סרור הוא מרצה בכיר קליני לכירורגיה, בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. 

המחלקה לכירורגיה ילדים ב"וולפסון" מרכזת את הטיפול בילדים בתחומים שונים כגון: כירורגיה ילדים כללית, ניתוחי לב, ניתוחים בתחומי אורולוגיה, אורתופדיה ופלסטיקה, טראומה וכוויות. טווח גילאי הילדים והנוער המטופלים 0-18. 

ד"ר סרור אמר כי הוא רואה את הילד המטופל ומשפחתו כשותפים פעילים בטיפול. ד"ר סרור מקיים קשרי עבודה הדוקים עם מרפאות בקהילה משום שהינו רואה חשיבות ברצף הטיפול בילד וכמו כן מעודד מודעות למניעת תאונות בילדים ע"י קיום קשרי עבודה הדוקים בין צוות המחלקה וצוות "בטרם וולפסון" לבטיחות ילדים. ד"ר סרור הוסיף כי בתוכניתו להוביל את מחלקתו להרחבת הפעילות ולמצוינות. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" בירך על המינוי של ד"ר סרור וציין את חשיבותה של מחלקת כירורגיה ילדים באגף הילדים - שעומד בשורה הראשונה של רפואת הילדים בארץ.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד