חיפושדלג על חיפוש

פרסים לעובדים מצטיינים

15/06/2008
מימין לשמאל: ד"ר דניאל טורצ'ינסקי, קרולינה בי

פרסים לעובדים מצטיינים של המרכז הרפואי "וולפסון", ע"ש פרופ' יחזקאל קישון ז"ל - מייסדו ומנהלו הראשון של מכון הלב בביה"ח, חולקו בטקס מרגש שהתקיים במעמד משפחתו שתרמה את הפרסים ומוקירי זכרו. פרסים אלה יחולקו כל שנה במשך חמש שנים. 

ד"ר מדינה ידווב - יו"ר ועדת הפרס (כשגב' מרים קישון משמשת כיועצת הועדה), הסבירה שבראש מעייניו של פרופ' קישון ז"ל עמדו טובת החולים, טובת העובדים וטובת ביה"ח וולפסון. לכן החליטה משפחתו לחלק פרסים לעובדים מצטיינים שעושים מעל ומעבר, מכל הסקטורים: רופאים, אחיות ומינהל ומשק, שבלעדיהם לא יכול ביה"ח להתקיים. ד"ר ידווב ציינה כי לועדת הפרס הוגשו מועמדים רבים עם המלצות יפות והבחירה לא היתה קלה. 

בפרס הראשון זכו שני רופאים: ד"ר מיכאלה ויצלינג - אחראית על שירותי דימות לילדים כולל פעילויות פולשניות, על הידע, המיומנות ושיתוף הפעולה המדהים.

ד"ר דניאל טורצ'ינסקי - ממכון הלב, על מסירותו יוצאת הדופן לחולים, מומחיותו ואיכות עבודתו.

בפרס השני זכתה האחות קרולינה ביידר  - המיילדת הראשית של חדר הלידה מזה 30 שנה, על שהעמידה עשרות רבות של תלמידות ומהווה דוגמא אישית למקצועיות ואנושיות.

בפרס השלישי זכה משה גל - ראש השירותים הטכניים, על תודעת שירות נדירה, ועל שהוא נרתם באופן יוצא דופן לכל משימה. משה גל הודה על קבלת הפרס והודיע בו במקום כי הוא תורם אותו לשיפוץ חדר רופאים תורנים ביחידה לטיפול נמרץ לב. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר כי פרופ' קישון היה ממובילי הרפואה בישראל, בעיקר בתחום הקרדיולוגיה, והיתה לו תרומה אדירה להישגים המופלאים בתחום הטיפול בחולי לב בישראל.

ד"ר זהבית זיו-נר - סגנית מנהל "וולפסון" שהכירה את פרופ' קישון מראשית דרכה כרופאה ויכולה לומר עליו "מורי ורבי", ציינה את יושרו, טוב לבו, אנושיותו והידע הרב שלו.

ד"ר מדינה ידווב - שהכירה את פרופ' קישון בעבודתם המשותפת ב"וולפסון", הזכירה תחנות בדרכו הרפואית המרשימה ואת שירותו בצה"ל בדרגת סא"ל. היא סיפרה כיצד הקים את מכון הלב ב"וולפסון" עם כל הלב, וציינה שהקים דור של רופאים קרדיולוגים, שמרביתם עובדים עד היום בבתי חולים שונים בארץ. ד"ר ידווב הוסיפה: "מי שהכיר והוקיר את פרופ' קישון, יודע שבעולם ערכיו עמדו הנאמנות, האמינות והמיומנות במקומות הראשונים".

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד