חיפושדלג על חיפוש

מחלות לב - שאלות ותשובות

15/06/2008
מחלות לב - שאלות ותשובות

"זכינו להציג בפני הקהל הרב את הנושאים הבוערים בתחום הקרדיולוגיה, תוך הצגת השיטות הטיפוליות החדשות. רבים מהקהל שאלו שאלות ענייניות שהרחיבו את דברי הרופאים והיה דיון פורה ומעניין" כך סיכם פרופ' יוסף רוזנמן - מנהל מכון הלב במרכז הרפואי "וולפסון", את ערב הראיונות על אתגרים בטיפול במחלות לב, בהנחיית איתן דנציג, שהתקיים באודיטוריום העירוני בבת-ים. 

פרופ' רוזנמן הציג את פעילות מכון הלב על יחידותיו השונות ואח"כ התמקד בנושא של טיפול במחלת לב כלילית וצינתורים. ד"ר מיכאל גייסט הציג חידושים בטיפול בהפרעות קצב הלב, ד"ר ריקרדו תובר הציג גישה עדכנית למניעה וטיפול באי ספיקת לב, ד"ר אלי האופטמן דיבר על חידושים בניתוחי לב. 

המנחה איתן דנציג הציג לרופאים שאלות וכיוון אותם לנושאים המטרידים רבים מחולי הלב ובני משפחותיהם. לאחר מכן ניתן לקהל הרב שגדש את האולם להציג שאלות משלו, מה שנמשך שעה ארוכה. עם סיום הערב עוד המשיך הקהל לשאול את הרופאים שאלות באופן אישי. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" הביע את שביעות רצונו מההתעניינות הרבה ומהתגובות החמות שנתקבלו מהקהל, שמעידות על הצימאון הקיים בציבור למידע רפואי עדכני ועל חשיבות ערבי הראיונות הללו. 

איתן דנציג איחל לקהל קיץ נעים והודיע כי סדרת המפגשים החודשית עם מומחי "וולפסון" תתחדש אחרי החגים.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד