חיפושדלג על חיפוש

מחלות לב - שאלות ותשובות

25/05/2008

"ההישגים הגדולים הנובעים מההתקדמות הרבה של הקרדיולוגיה, הם בהצלת אנשים עם מחלות לב קשות והארכת חייהם. האתגר הנוסף של הקרדיולוגיה המודרנית הוא לדאוג שחיים אלה יהיו בעלי איכות בריאותית משופרת"

אמר פרופ' יוסף רוזנמן - מנהל מכון הלב במרכז הרפואי "וולפסון", לקראת ערב ראיונות על קרדיולוגיה בהשתתפות מומחי מכון הלב, עם המראיין איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 10.6.08, שעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בבת-ים. הכניסה חופשית.

פרופ' יוסף רוזנמן ידבר על טיפול במחלת לב כלילית וצינתורים, ד"ר מיכאל גייסט יציג חידושים בטיפול בהפרעות קצב הלב, ד"ר ריקרדו תובר יציג גישה עדכנית למניעה וטיפול באי ספיקת לב, ד"ר אלי האופטמן ידבר על חידושים בניתוחי לב. בתום הראיונות יענה פאנל המומחים על שאלות מהקהל.  

המראיין איתן דנציג אמר שזהו ערב הראיונות השני עם מומחי "וולפסון".

ההצלחה הגדולה של הערב הקודם הוכיחה שהציבור הרחב צמא למידע רפואי וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות ישירות, מבלי להיזדקק ל"טופס 17".

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" אמר שסדרת ערבי הראיונות אמורה לחשוף לציבור הרחב את המומחים והידע המקצועי הרב שקיים בביה"ח, לתרום למידע הרפואי של הציבור ולקרב את "וולפסון" לקהילה שלמענה פועל ביה"ח כל ימות השנה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד