חיפושדלג על חיפוש

תעודת הצטיינות

14/04/2008
תעודת הצטיינות

המרכז הרפואי ע"ש אדית "וולפסון" זכה בתעודת הצטיינות על השתתפות מרובה ביריד המחקר של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב, בטקס חלוקת פרסים שהתקיים בפקולטה בסוף השבוע האחרון. ביריד המחקר השנתי שערכה הפקולטה, הוצגו מעל 450 עבודות מחקר כשהייצוג הבולט של ביה"ח "וולפסון" זיכה אותו בתעודת הצטיינות זו.  

פרופ' עמי באלין (בתמונה)– מנהל מחלקת הילדים ב"וולפסון" וראש החוג לפדיאטריה באוניברסיטת ת"א, זכה בתעודת הצטיינות אישית על עבודת מחקר שלו העוסקת במזרק ייחודי שפיתח, המאפשר לקחת דם מפגים ולהחזיר להם את כדוריות הדם האדומות. ע"י כך ניתן לחסוך עירויי דם מהפגים, על כל הסיבוכים הכרוכים בכך. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר שהוא שמח וגאה על תעודות ההצטיינות בהן זכו ביה"ח ופרופ' באלין, המעידות על הפעילות המחקרית העניפה והמשמעותית המתבצעת ב"וולפסון", שהיא מאבני היסוד של רפואה מתקדמת.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד