חיפושדלג על חיפוש

פסח בא

פסח בא

הרמת כוסית לכבוד חג הפסח, של ההנהלה ועובדי המרכז הרפואי "וולפסון", עמדה השנה בסימן של עמידה באתגרים ותקווה. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" - בירך את העובדים ובני משפחותיהם לקראת החג וציין את האתגרים בפניהם עומד ביה"ח ואת תרומתו של כל עובד להשגת היעדים ולהצעדת ביה"ח לעתיד טוב, על אף הקשיים שבדרך. 

ד"ר ברלוביץ הודה למתנדבים על העזרה שביה"ח מקבל יום יום מעמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון", ממתנדבי יע"ל (יד עזר לחולה), ומעמותת עזר מציון.

ברכו גם ד"ר ז'קי אשרוב – יו"ר ועד רופאי ביה"ח, בתיה לוי – יו"ר ועד המנהל והמשק ופרא-רפואיים, רוזי גרינשפן – יו"ר ועד אחים ואחיות. כולם הדגישו את תחושת ה"ביחד" של העובדים ואת רצונם לקדם את ביה"ח לטובת המטופלים והעובדים. 

הרמת הכוסית הסתיימה בברכתו של הרב מאיר ברקוביץ – רב ביה"ח לעובדים ולבני משפחותיהם לחג שמח וכשר.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד