חיפושדלג על חיפוש

מינויים חדשים באגף נשים ויולדות

אם פניתם לאגף נשים ויולדות ב"וולפסון", יש סיכוי טוב שתבדקו ע"י פרופסור - 4 פרופסורים חדשים נוספו לצוות. שניים מהוותיקים קיבלו פרופסורה: ד"ר סדן, מנהל חדר לידה, וד"ר לוריא, רופא בכיר. פרופ' יעקב בר ופרופ' יוסף שלו הגיעו מבתי חולים אחרים.

פרופ' יעקב בר-  התמנה למנהל היחידה לרפואת אם ועובר. פרופ' בר מומחה בנושאי יתר לחץ דם בהריון, מחלות כליה וסיבוכי קרישיות יתר בדם, הפרעות המטולוגיות וראומטיות בהריון. פרופ' בר למד  לתואר ראשון ושני בטכניון ובאוניברסיטת בן-גוריון, בפקולטה להנדסה כימית וביו-רפואית, וסיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל-אביב. עד לאחרונה הוא שימש כסגן מנהל רפואת האם והעובר במרכז הרפואי רבין. פרופ' בר מוערך מאוד וידוע כבעל ניסיון רב בתחום.

ליחידת האולטרה-סאונד הגינקולוגי, בניהולו של ד"ר גד (גוסטבו) מלינגר, הצטרפו מומחים חדשים:

ד"ר איתי בר-חוה -  מומחה ידוע בפריון, מחבר הספר: פוריות מ-א' ועד ת' ובעל ניסיון רב בתחום ה-US. 
פרופ' יוסף שלו - הנחשב למוביל בתחום ביצוע טיפולים חודרניים במהלך ההריון תוך שימוש ב-US. בעבר ניהל פרופ' שלו את יחידת ה-US בבתי החולים תל-השומר והשרון. 
ד"ר מרדכי תומרקין - מחלוצי האבחון הטרום לידתי בארץ ומי שניהל במשך שנים רבות את המערך הארצי ל-US בקופת חולים מכבי-אסותא. 

יחידת האולטרה-סאונד של אגף נשים ויולדות ב"מרכז הרפואי וולפסון", היא אחת מהיחידות המובילות בארץ וחלוצה בתחום חקר מוח העובר.  לאחרונה עברה היחידה למתקנה החדש בבנין המרפאות של ביה"ח ורכשה ציוד רב ומשוכלל, כולל מכשיר USמתקדם וחדיש אשר מעטים כמוהו בארץ. המכשיר מיועד לבדיקות US  רגילות, תלת-מימדיות ולבדיקות מיוחדות של הלב. ד"ר מלינגר אמר כי עם הצטרפותם של המומחים הללו, הופכת יחידת האולטרה-סאונד הגינקולוגי ב"וולפסון" ליחידה עם הנסיון הרב ביותר בתחום בארץ. 

מינויים לפרופסורה:  

פרופ' אוסקר סדן – מנהל חדר הלידה ב"וולפסון" התמנה לפרופסור חבר קליני ע"י ביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל-אביב.
פרופ' שמואל לוריא – רופא בכיר בחדר הלידה של "וולפסון" התמנה לפרופסור חבר קליני ע"י ביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר,  אוניברסיטת תל-אביב. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" בירך על ההכרה האקדמית לה זכו רופאים בכירים מאגף נשים ויולדות וכן על הצטרפותם של כוחות חדשים ומשובחים, מה שמוסיף למצויינות האגף, שנמצא בשורה הראשונה של המיילדות והגינקולוגיה בארץ. . 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד