חיפושדלג על חיפוש

תודה לעובדים

29/11/2007
ד"ר יצחק ברלוביץ

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", במכתבו לעובדים, בתום שנה לכהונתו בתפקיד, ביקש להודות לכל אחד מהעובדים על תמיכתם, עבודתם הברוכה ועזרתם בהשגת מרבית היעדים שד"ר ברלוביץ הציב לעצמו בשנה זו, שעיקרם ייצוב כלכלי ופיתוח מואץ של ביה"ח.
 
ד"ר ברלוביץ ציין, כי במהלך השנה האחרונה הצליח בית החולים לשקם את יחסי העבודה עם קופות החולים ולצמצם את הגירעון השוטף. הושקע סכום של
30 מיליון ש"ח בפיתוח, אשר במסגרתו נרכש ציוד רפואי מתקדם למחלקות הדימות וצינתורי הלב, אשר יצעיד את ביה"ח קדימה מבחינה טכנולוגית. כמו כן, הסתיים שדרוג המחלקות הפנימיות בקומה 6 והתקבלה תרומה נוספת מ"ועידת התביעות" אשר במסגרתה ישופצו שתי מחלקות נוספות בקומה 5, לרווחת המטופלים וצוות העובדים.
 
ד"ר ברלוביץ הבהיר, כי המרכז הרפואי "וולפסון" הינו יחידת סמך ממשלתית, וככזה אין כל חשש לגבי המשך קיומו. משרד הבריאות, בשיתוף משרד האוצר והנהלת בית החולים, עושים הכל על מנת להביאו לאיזון תקציבי ולהבטיח שביה"ח  ימשיך לפעול ולהתפתח.
 
ד"ר ברלוביץ הדגיש, כי העובדים המסורים של "וולפסון", אותם למד להכיר ולהוקיר, מהווים מקור גאווה לבית החולים ויחד איתם הוא מבקש להצעיד קדימה את ביה"ח, כדי להעניק שירות משופר למטופליו.
 
 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד