חיפושדלג על חיפוש

על הממשלה להחליט על מעמדו של בית החולים

22/10/2007
ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל מרכז רפואי "וולפ

"לאחר 4 שנים של דיונים שלא נשאו פרי, על הממשלה להוציא אל הפועל את החלטתה להעביר את ביה"ח "וולפסון" לחברה בניהולה של קופ"ח מכבי, או לבטל את ההחלטה ולהחזיר את "וולפסון" למעמד של בי"ח ממשלתי רגיל. המצב הנוכחי שבו המדינה מחד גיסא אינה משקיעה בפיתוח ובתשתית של ביה"ח ומאידך אינה מבצעת את החלטתה, גורמת לנזקים כבדים ולפגיעה בתפקוד ביה"ח וביכולתו להרחיב את שירותיו לציבור" אמר היום ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", בעקבות תביעתו של ח"כ דב חנין מחד"ש, שביקש להעלות בכנסת ביום שלישי 23.10, הצעה לסדר ב"דיון מהיר" על מעמדו של ביה"ח. 

ד"ר ברלוביץ הוסיף, כי לאחר קבלת החלטת הממשלה בשנת 2004, צמצמה קופ"ח כללית באופן מאוד משמעותי את רכישת השירותים מ"וולפסון", מה שכמובן מוצא את ביטויו בירידה בהכנסות.

 כמו כן, המצב הנוכחי משפיע על עובדי ביה"ח "וולפסון" ועל מי שרוצים לעבוד ב"וולפסון", שתוהים אם ביכולתם להתקשר לטווח ארוך ולבנות את עתידם המקצועי בביה"ח שעתידו אינו ברור.

 ד"ר ברלוביץ הביע את תקוותו כי הממשלה תקבל החלטה בהקדם, כדי שניתן יהיה לרתום את הרצון הטוב של צוות ביה"ח ולהמשיך בתנופת הפיתוח של "וולפסון". 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד