חיפושדלג על חיפוש

על הממשלה להחליט על מעמדו של בית החולים

22/10/2007
ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל מרכז רפואי "וולפ

"לאחר 4 שנים של דיונים שלא נשאו פרי, על הממשלה להוציא אל הפועל את החלטתה להעביר את ביה"ח "וולפסון" לחברה בניהולה של קופ"ח מכבי, או לבטל את ההחלטה ולהחזיר את "וולפסון" למעמד של בי"ח ממשלתי רגיל. המצב הנוכחי שבו המדינה מחד גיסא אינה משקיעה בפיתוח ובתשתית של ביה"ח ומאידך אינה מבצעת את החלטתה, גורמת לנזקים כבדים ולפגיעה בתפקוד ביה"ח וביכולתו להרחיב את שירותיו לציבור" אמר היום ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", בעקבות תביעתו של ח"כ דב חנין מחד"ש, שביקש להעלות בכנסת ביום שלישי 23.10, הצעה לסדר ב"דיון מהיר" על מעמדו של ביה"ח. 

ד"ר ברלוביץ הוסיף, כי לאחר קבלת החלטת הממשלה בשנת 2004, צמצמה קופ"ח כללית באופן מאוד משמעותי את רכישת השירותים מ"וולפסון", מה שכמובן מוצא את ביטויו בירידה בהכנסות.

 כמו כן, המצב הנוכחי משפיע על עובדי ביה"ח "וולפסון" ועל מי שרוצים לעבוד ב"וולפסון", שתוהים אם ביכולתם להתקשר לטווח ארוך ולבנות את עתידם המקצועי בביה"ח שעתידו אינו ברור.

 ד"ר ברלוביץ הביע את תקוותו כי הממשלה תקבל החלטה בהקדם, כדי שניתן יהיה לרתום את הרצון הטוב של צוות ביה"ח ולהמשיך בתנופת הפיתוח של "וולפסון". 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד