חיפושדלג על חיפוש

ד"ר זהבית זיו-נר מונתה לסגנית המנהל

ברכות ואיחולי הצלחה לסגנית מנהל בית חולים עם כניסתה לתפקידה. ד"ר זיו-נר מומחית לקרדיולוגיה, שימשה בתפקידים ניהוליים רבים . היא שירתה שנים רבות בצבא בתפקידים בכירים של ניהול רפואי והשתחררה בדרגת אל"מ.
20/09/2007
ד"ר זהבית זיו-נר מונתה לסגנית המנהל

ד"ר זיו-נר מומחית לקרדיולוגיה, שימשה בתפקידיה האחרונים כמנהלת רפואית של ביה"ח הכירורגי הפרטי מ.ר.ב בבת-ים, מנכ"ל ומנהלת רפואית של בי"ח אמריקן מדיקל סנטר בראשל"צ ומנהלת אזור בקופ"ח מאוחדת. ד"ר זיו-נר שירתה שנים רבות בצבא בתפקידים בכירים של ניהול רפואי והשתחררה בדרגת אל"מ.
 
במרכז הרפואי "וולפסון" תתמקד ד"ר זיו-נר בתפעול בית החולים, עם דגש על הרחבת פעילותו, זאת לאור מדיניותו של ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז, הדוגלת בתהליך מואץ של קידום ופיתוח ביה"ח.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד