חיפושדלג על חיפוש

אירוע הצדעה לאחים ולאחיות

במרכז הרפואי "וולפסון"  חגגו את "יום האחות" ביוזמת ועד האחים והאחיות ובעידוד הנהלת ביה"ח. אירוע זה ממשיך מסורת ארוכת שנים, שבאה להצדיע לעבודת האחים והאחיות, לתרום לגיבושם החברתי ולהעלות את המודעות למקצוע הסיעוד. 

האירוע שהתקיים באולמי "גאלרי פאלאס" בסמוך לביה"ח, נפתח בברכות של

ד"ר יצחק ברלוביץ– מנהל המרכז, שהביע הערכה רבה על עבודתן הקשה של האחיות, במיוחד לאור העובדה שב"וולפסון" מאושפזים מספר רב של חולים מורכבים מאוד.

אילנה כהן– יו"ר הסתדרות האחים והאחיות בירכה, פירטה נושאים שיש לטפל בהם, תוכניות לעתיד, ואיחלה לאחים ולאחיות יום שמח ומהנה.  

לידיה ריחני-  מנהלת שירותי הסיעוד ב"וולפסון", סיכמה את פעילות הסקטור הסיעודי בביה"ח בשנה האחרונה וגם ציינה את התוצאות המצוינות שהשיגו האחים והאחיות של חדרי הניתוח ב"וולפסון", בסקר שנערך לאחרונה ע"י משרד הבריאות.

רוזי גרינשפן– יו"ר ועד האחים והאחיות ב"וולפסון" סיכמה את פעילות הועד בשנה החולפת ואמרה שהם צופים לתקופה של שיתוף פעולה עם ד"ר ברלוביץ – מנהלו החדש של ביה"ח, וזאת לטובת החולים וצוות העובדים.  

הרצאתו של ד"ר יעקב פרנד מהיחידה לכירורגיה פלסטית ב"וולפסון" על חידושים ברפואה הפלסטית, זכתה להתעניינות רבה.  

הסטנד-אפיסט רמי ורד הצליח להצחיק את כל הנוכחים והרקדנית נאוה אהרוני בליווי מתופף, הלהיבו את הקהל, כשרבים מתופפים ורוקדים במלוא המרץ. 

כ – 350 אחים ואחיות של ביה"ח שיכלו להשתחרר מהמשמרות השונות הגיעו לאירוע, אותו סיכמו כמוצלח ומהנה מאוד.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד