חיפושדלג על חיפוש

המסיבה השנתית לכבוד מתנדבי י.ע.ל

גב' ישראלי בירכה את המנהל החדש של "וולפסון" – ד"ר יצחק ברלוביץ ואיחלה לו הצלחה בתפקידו והודתה למנהל הפורש – ד"ר משה משיח, על שנים של שיתוף פעולה. היא הודתה ל- 300 מתנדבי ביה"ח שפועלים במסירות כל השנה, מאכילים חולים שאינם מתפקדים, עונים על טלפונים, מבצעים שליחויות, עוזרים במעבדות, מסייעים במיון, עושים עבודה משרדית, מפעילים את הקפיטריה ועוד ועוד. היא הוסיפה כי לכל אחד מהמתנדבים יש אור מיוחד משלו. כשכולם דולקים ומאירים - החושך חולף ועם סיוע, רצון טוב, חיוך, היענות ואנושיות שהם מגלים כלפי החולים המאושפזים, אלה חוזרים לביה"ח לאחר שהחלימו כמתנדבים. 
גב' חמדה ישראלי - יו"ר עמותת י.ע.ל ב"וולפסון" מוסרת המחאה
לד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי

ד"ר ברלוביץ הודה למתנדבים על העבודה המסורה שהם עושים בביה"ח במשך כל השנה ואמר שתרומתם הגדולה באמת היא בכך שהם מסייעים להרגשתם הטובה ולעידודם של החולים. 

מר משה רינת – מ"מ ראש העיר חולון שיבח את עבודת הקודש היומיומית שעושים המתנדבים והודה להם.

גב' ברכה נחמן – יו"ר מועצת ארגוני י.ע.ל. בירכה את מתנדבי "וולפסון " ואמרה שהסיוע לאנשים במצוקה הוא השכר לעמלם.

מר אלכס בראונר – יו"ר מועצת ארגוני המתנדבים חולון שמח לברך את המתנדבים ואמר כי הם מקיימים שלוש מצוות חשובות: ביקור חולים, מתן בסתר ואהבת לרעך כמוך.

מר אורי בוסקילה – מ"מ ראש העיר בת-ים הדליק את נרות החנוכה. 

בתום הברכות הרצה ד"ר דוד הרפז ממכון הלב על בדיקות לא פולשניות בקרדיולוגיה. פתחו את הערב בשירה בליווי גיטרות שי אלון ודוד סידי שסחפו את הקהל לשירה בציבור. סיימו את התוכנית 18 חברי תזמורת כלי פריטה, קולות ומיתרים, בניצוח מרסל מאיר, שהנעימו במוסיקה קלאסית ובשירים ידועים ואהובים. כל האמנים הופיעו בהתנדבות.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד