חיפושדלג על חיפוש

תרומת מיטות ומוניטורים לכירורגית ילדים

גב' מדלן חסן תרמה מיטות ומערכת בקרת מוניטורים חדישה למחלקת כירורגיה ילדים במרכז הרפואי "וולפסון"
לזכר בעלה דר' עמרם חסן.

                                                                                29.6.06
בתצלום משמאל לימין: פול חסן - בנה של הגב' מדלן חסן, שלמה רכט - יו

בטקס מרגש שהתקיים השבוע במרכז הרפואי "וולפסון", נערך גילוי שלט במחלקת כירורגיה ילדים, המעיד כי גב' מדלן חסן תרמה למחלקה מיטות ומערכת בקרת מוניטורים חדישה, לזכרו של בעלה – דר' עמרם חסן, שהיה בעצמו רופא (בצרפת) ונפטר לפני שנה. הטקס נערך במעמד בני משפחתו וחברים קרובים. 


בתצלום משמאל לימין: פול חסן - בנה של הגב' מדלן חסן, שלמה רכט - יו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי "וולפסון", גב' מדלן חסן - התורמת, ורוניק - בתה של הגב' חסן, ד"ר משה משיח - מנהל "וולפסון", מאחוריו הלן - בתה של הגב' חסן.

בקבלת הפנים הודה דר' פרנסיס סרור – סגן מנהל המחלקה - לגב' חסן במילים חמות ועמד על חשיבות התרומה למחלקה. גב' חסן אמרה שהיא שמחה לתרום למחלקת כירורגיה ילדים ב"וולפסון" מאחר והתרשמה מאוד מהפעילות הרפואית החשובה והמקצועית הנעשית במחלקה זו, וכל זאת בצניעות, מה שמתאים לאופיו של דר' חסן המנוח. באמצעות התרומה היא לא רק מנציחה את זכרו של בעלה, אלא גם מסייעת לקידום בריאותם של ילדים. 

דר' משה משיח – מנהל בית החולים - הודה למשפחת חסן על שמצאו את "וולפסון" מתאים לתרומתם. הוא ציין כי מרכז רפואי "וולפסון" משרת אוכלוסיה גדולה שאיננה משופעת באמצעים, ועם זאת בית החולים לא רק מקבל אלא גם תורם: ב"וולפסון" נותחו עד היום למעלה מ – 1,400 ילדים חולי לב מ – 24 ארצות, כסיוע לילדים ממשפחות חסרות אמצעים מהעולם השלישי. 

מר שלמה רכט – יו"ר עמותת הידידים של מרכז רפואי "וולפסון" אמר שבית חולים הרוצה לשפר ולהתקדם, זקוק לתורמים ולידידים כמו גב' חסן ומסר לה תעודת הוקרה מטעם עמותת הידידים. 

פרופ' ארקדי גורנשטיין – מנהל מחלקת כירורגיה ילדים, סיפר איך מחלקתו התחילה עם מעט מיטות והתפתחה למחלקה מכובדת, שעדיין רוצה לצמוח, ותרומתה של גב' חסן מסייעת להשגת יעד זה. 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד