חיפושדלג על חיפוש

המלך מגאנה בביקור בחולון

23/07/2012

"תודה למרכז הרפואי 'וולפסון' ולעמותת 'הצל ליבו של ילד' אשר הצילו עשרות ילדים חולי לב מגאנה"
מלך שבט האשנטי של גאנה, המלך אוטומפו אוסיי טוטו ה-2, הגיע בסוף השבוע לביקור בבית הילדים של "הצל לבו של ילד" הפועל בשיתוף עם המרכז הרפואי 'וולפסון'.

תמונה קבוצתית של המלך, הצוות וקבוצת הילדים
במהלך ביקורו שמע המלך על פעילות העמותה והמרכז הרפואי,למען ילדים חולי לב ממדינות מתפתחות, ופגש ילדים שהובאו לישראל מגאנה, אנגולה, זנזיבר, טנזניה, זימבבואה ואוגנדה.
הילדים ואמותיהם סיפרו למלך על חווית המסע לישראל והביעו בפניו את תודתם לצוות הרפואי המסור של 'וולפסון' ושל עמותת "הצל ליבו של ילד".
בסיום הבקור, המלך אמר כי הוא מאד מתרשם מהפעילות וכי הוא מקווה שהצוות ימשיך בפעילות הזו ויציל עוד ילדים רבים מגאנה ומהעולם כולו.

המלך וד"ר ששון ליאור , מנהל מחלקת ניתוחי לב
המלך, מלווה בפמליה של 9 אנשים מגאנה, ביקר בישראל כאורח של קרן ויטל בראשות איתן סטיבה וקבוצת מיטרלי בניהולו של חיים טייב.
קרן ויטל, יחד עם חברת מיטרלי, עובדות בשיתוף פעולה עם עמותת "הצל ליבו של ילד" למען הצלת ילדים חולי לב מאנגולה. בזכות המימון של קרן ויטל וחברת מיטרלי, למעלה מ- 80 ילדים אנגוליים הובאו לישראל ועברו ניתוחי לב מצילי חיים במרכז הרפואי וולפסון.

מדי שנה שולחת העמותה משלחת רפואית לבירת אנגולה, לואנדה, ורופאי העמותה יחד עם הצוות הרפואי המקומי בודקים ילדים חולי הזקוקים לטיפולים מצילי חיים.
הילדים החולים מובאים לישראל במהלך השנה בקבוצות בין 5 ל- 7 ילדים והצוות הרפואי של 'וולפסון' מטפל בהם במסירות.

התמונות צולמו ע"י אילן כהן

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד