חיפושדלג על חיפוש

משחקייה חדשה במחלקת הילדים

31/01/2012
משחקייה חדשה במחלקת הילדים

ילדים המאושפזים במחלקת הילדים במרכז הרפואי 'וולפסון' והוריהם שמחו לגלות השבוע, כי בחצר המחלקה הוצבו משחקים חדישים ובטיחותיים לשימוש, להנעמת זמנם עד להחלמה מלאה וחזרה הביתה.
מתקני המשחקים החדשים נתרמו ל'וולפסון' על ידי חברת 'פרידנזון' המתמחה בפתרונות לוגיסטיקה, אחסנה ושילוח בינלאומי.

פרופ' עמי באלין, מנהל מחלקת הילדים ב'וולפסון': "אצטט את הסופר ג'וש בילינגס, שאמר בזמנו 'אין הרבה צחוק ברפואה אבל יש ויש רפואה בצחוק'.

אין ספק שהמתקנים שהוקמו בחצר המחלקה גורמים להרבה שמחה אצל הילדים, וזה מזרז את הבראתם".

 

בתמונה: פרופ' עמי באלין; מנהל מח' הילדים בוולפסון (באמצע, בחלוק לבן) ביחד עם לאה טאוסיג; מרכזת צוות המרכז החינוכי (בחולצה סגולה, משמאל) על רקע המשחקייה החדשה. צילום: ברק נונא.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד