חיפושדלג על חיפוש

נולד ב- 11.11.11

13/11/2011
 נולד ב- 11.11.11

ביום שישי האחרון, בתאריך המיוחד - 11.11.2011 - ובשעה  11.00 בבוקר, נולד במרכז הרפואי 'וולפסון' בנם הרביעי של מיטל וסמי ביטון מחולון.

 

סמי ומיטל, שטרם בחרו שם לבנם, סיפרו כי הם עתידים לבחור שם אשר יתאים מבחינה נומרולוגית לתאריך הייחודי.

 

האם, מיטל, סיפרה כי לא האמינה שתלד בתאריך המיוחד: "כשהגעתי לוולפסון נדמה היה שאלד רק בעוד מספר ימים. ובכל זאת, בהפתעה גמורה, ילדתי באותו היום, ובתוך 20 דקות בלבד".

 

בנוסף, ההורים המאושרים, מיטל וסמי,  ציינו כי "גילינו כאן בחדר הלידה של וולפסון צוות מדהים. אין ספק שאם נביא ילד נוסף - נלד אותו בוולפסון".  

 

 

ניתן ליצור קשר עם מיטל בנייד:  052.6086646

 

 

בתמונה: ההורים – מיטל וסמי, עם בנם הצעיר, המיילדת דינה אורן ואחות חדר הלידה אוריה אונגר.

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד