חיפושדלג על חיפוש

צעירי חב"ד תרמו כסאות גלגלים לוולפסון

20/02/2011

טיילור הוכמן נער בר מצוה מקליפורניה יזם פרוייקט חסד לכבוד יום שמחתו, הוא התרים את בני משפחתו וידידיו ורכש 300 כסאות גלגלים לחלוקה לנפגעי טרור ומוסדות רפואה בישראל.

 

משפחתו המקורבת לבית חב"ד פנו לרב יוסף יצחק אהרונוב יו"ר ארגון צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור בישראל שנטלו על עצמם את פרוייקט החלוקה. נער הבר מצוה השתתף בעצמו בחלק נכבד מימי החלוקה ברחבי הארץ, ובמיוחד בעיר שדרות הסופגת פגיעות קאסמים מעזה וגובה פצועים לא מעטים, שזכו לקבל ממנו כסא גלגלים.

 

ארגון צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור פועל כל השנה למען כ- 3,000 משפחות נפגעי הטרור ופצועי צה"ל במגוון רחב של פעילות סיוע. כהוקרה והערכה החליטו בצעירי חב"ד להעניק תרומה של כסאות גלגלים למרכז הרפואי וולפסון בחולון, הפועלים במסירות להביא מזור ורפואה לחולים ולרווחתם של בני משפחותיהם.

 

הרב מנחם קוטנר והרב אהרן פרוס ממרכז צעירי חב"ד יחד עם הרב ירחמיאל גורליק שליח חב"ד בחולון הגיעו לביקור בוולפסון והעניקו את הכסאות גלגלים. הנהלת וולפסון הביעו את תודתם לבית חב"ד חולון על התרומה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד