חיפושדלג על חיפוש

פרופסורה לד"ר סרור

פרופ' פרנסיס סרור

ד"ר פרנסיס סרור – מנהל המחלקה לכירורגיה ילדים במרכז הרפואי "וולפסון", הועלה לדרגת פרופסור-חבר בכירורגיה, בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. 

פרופ' סרור אמר כי הדרגה המכובדת לה זכה היא תוצאה של פעילות אקדמית (יש לו מעל ל- 70 פרסומים מדעיים) ופעילות טיפולית, הן שלו אישית והן של צוות המחלקה. פרופ' סרור הוסיף כי מחלקתו מעורבת גם בהדרכת סטודנטים לרפואה שמשתתפים בביקורי רופאים, בבדיקות במיון, מתבוננים בניתוחים ועוד.

פרופ' סרור חבר האיגודים הישראלים לכירורגיה, כירוגיה ילדים וכירורגיה אנדוסקופית, וכן חבר האגודה האירופית לכירורגיה אנדוסקופית. בנוסף, פרופ' סרור הוא מוהל מוסמך.  

המחלקה לכירורגיה ילדים מרכזת את הטיפול בילדים בגילאי 0-18 בתחומים של ניתוחי ילדים הן דחופים והן מתוכננים. במחלקה מבצעים בהצלחה ניתוחים מורכבים וקשים כגון: ניתוחי חזה וניתוחי מומים בבטן, לצד ניתוחים שגרתיים כגון: כריתת תוספתן וכריתת כיס המרה, ניתוחים של מערכת העיכול ובקע מפשעתי, וכן טיפולים בכוויות, במחלות דלקתיות שונות ועוד. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" בירך את פרופ' סרור ואמר כי הוא שמח שלצד הפעילות האינטנסיבית והחשובה של ניתוחי ילדים ובני נוער המתבצעת במחלקה, פרופ' סרור מצליח גם לעסוק בפעילות מדעית ולפרסם מחקרים בכתבי עת מקצועיים בינלאומיים, שתורמים לידע הרפואי בתחום ולהעלאת קרנה של המחלקה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד