חיפושדלג על חיפוש

משלוח מנות

3/03/2010
משלוח מנות

משלוח מנות לפורים שהיה לא רק מתוק אלא כלל גם מסיכות לכל הילדים המאושפזים במחלקת הילדים של המרכז הרפואי "וולפסון", נשלח ע"י מורן איטר וגלית רזניק הבעלים של "משהו מתוק" מרמת השרון. 

הילדים החולים והמנותחים שמחו מאד, זללו בכיף את הממתקים ומיהרו לשים את המסכות ולהשתעשע. 

אירנה לאין – אחות אחראית מחלקת הילדים ב"וולפסון" הודתה ל"משהו מתוק" ולשאר האנשים הטובים שדאגו למשלוחי מנות לפורים, ואמרה כי הם הצליחו להפוך את החג לילדים במחלקה לשמח, לגרש את תחושת החולי ולהשרות אווירה אמיתית של כיף.

בצלום: אחות אחראית מחלקת ילדים אירנה, האחות אילונה וילד מאושפז כשהם אוחזים במשלוח מנות. צילמה: קרן שלם.                                                                            

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד