חיפושדלג על חיפוש

אין טוב ממראה עיניים - חידושים וטכנולוגיות ברפואת עיניים

14/02/2010

אין טוב ממראה עיניים - חידושים וטכנולוגיות ברפואת עיניים יהיה נושא ערב ראיונות עם מומחים מ"וולפסון", בהנחיית העיתונאי איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 2.3.10, בשעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בת ים. הכניסה חופשית. ישתתפו: 

* ד"ר טלי רוק – סגנית מנהלת מחלקת עיניים ב"וולפסון", תדבר על מחלה ניוונית של מרכז הראייה – טיפולים חדשניים והזרקות תוך-עיניות של חומרים המשפיעים על עצירת המחלה, ושיפור במצבים של פגיעה במרכז הראייה עקב סוכרת.

* ד"ר לילי נווה –  מנהלת שירות הגלאוקומה ב"וולפסון", תסביר מהי גלאוקומה, מי בסכנה לחלות בכך, מהם הטיפולים העכשוויים ואלה הצפויים בעתיד.

* ד"ר חגי אביזמר – מנהל שירות הקרנית ב"וולפסון", ידבר על השתלות קרנית, בעיקר החדשות, שהן השתלות חלקיות ובהן מחליפים רק את השכבה הפגועה.

* ד"ר מיכאל פאול – מנהל השירות למחלות וניתוחי עפעפיים, ארובת העין ודרכי הדמעות ושירות לנוירו-אופטלמולוגיה, ידבר על בעיות וניתוחי עפעפיים רפואיים וקוסמטיים עקב שינויי הגיל כגון: צניחת עפעפיים, עפעף הפונה פנימה או החוצה, צלקות, גידולים, דלקות ועוד, יסביר את ההבדל בין ניתוח להרמת עפעפיים לקיצור עפעפיים ועוד.  

המראיין- העיתונאי איתן דנציג, הדגיש שמניסיונו, הציבור הרחב צמא למידע רפואי,  וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות באופן ישיר, מבלי להיזקק ל"טופס 17". 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון"אמר שבעיות ומחלות עיניים הן מהנפוצות ביותר, בעיקר בגיל המבוגר, כשמודעות וטיפול בזמן יכולים למנוע התפתחות מחלות קשות. בערב הריאיונות יכול הציבור הרחב ללמוד ולשאול את המומחים על הנושאים הנפוצים ביותר בתחום העיניים, והוסיף כי הוא מזמין את הציבור לערב זה כי הרי "אין טוב ממראה עיניים".

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד