חיפושדלג על חיפוש

ביקור השר פלד

8/02/2010
ביקור השר פלד

עמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון"  והנהלתו, אירחו בסוף השבוע את השר יוסי פלד ואת הקבלן החולוני אריה נתנאל, חברו של פלד וידיד נאמן של עמותת הידידים. 

מזה זמן מה פועלת עמותת הידידים בקרב חברי כנסת, שרים, אנשי ציבור, כדי להביא למודעות קובעי המדיניות את נושא ביה"ח "וולפסון" – הישגיו היפים לצד הצורך  הדחוף בתקציבים לציוד ותשתיות שנגרעו מתקציבו במהלך השנים האחרונות. 

השר ערך סיור מרגש באגף הילדים, התרשם מהפעילות המיוחדת ורבת ההיקף שמתבצעת באגף למרות התנאים הפיזיים הבלתי הולמים ותנאי העבודה הקשים של הסגל המסור. במהלך הסיור נפגש השר גם עם הילד וודלי מהאיטי מוכת האסון שהובא ל"וולפסון" לניתוח לב, באמצעות עמותת הצל לבו של ילד. 

לסיכום הביקור הביע השר פלד את נכונותו לסייע ל"וולפסון" בכל דרך אפשרית, ואריה נתנאל הבטיח לארגן פעילות פילנטרופית בקרב אנשי עסקים וקבלני בנין שפעילים בקהילה אותה משרת ביה"ח. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" בירך על היוזמה של אריה נתנאל ועמותת הידידים והודה לשר יוסי פלד על ביקורו ועל המלים החמות שהשמיע. ד"ר ברלוביץ הביע  את תקוותו שהשר ישמש שגריר של רצון טוב של "וולפסון" בקרב מקבלי ההחלטות במדינה.

בתמונה משמאל לימין: חנה גוכשטט - מנכ"ל עמותת הידידים, השר יוסי פלד, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון", אלי בארי - חבר עמותת הידידים והיו"ר היוצא. צילם: ברק נונא                                                                            

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד