חיפושדלג על חיפוש

מלגת גאון

3/02/2010
מלגת גאון

יהורם גאון ואחיינו משה גאון – יו"ר גאון אחזקות, התארחו אצל מנהל ביה"ח "וולפסון" – ד"ר יצחק ברלוביץ ומנכ"ל עמותת הידידים - חנה גוכשטט, כשבאו לתרום בשם משפחת גאון, מלגת מחקר לזכרו של בני גאון ז"ל. 

מדובר במחקרו של ד"ר אברהם קלפפיש מהמחלקה ההמטולוגית ב"וולפסון" בניהולו של פרופ' אליעזר רחמילביץ, על שיטת טיפול חדישה שמטרתה להאריך את חייהם של חולי לוקמיה לימפתית כרונית - CLL (המחלה ממנה סבל בני ז"ל) שאינם מגיבים לטיפול המקובל. 

מי שעשה את "השידוך" בין משפחת גאון לביה"ח "וולפסון" הוא פרופ' רחמילביץ, שסיפר במפגש שהיה בן כיתתו של בני בתיכון שליד האוניברסיטה בירושלים "אני זוכר שישבתי ספסל לפניו וכל השנים שמרנו על קשר חברתי ורפואי", והוא גם מכר ותיק של יהורם, שהתרגש יחד עם משה מכך שהתרומה תוכל לעזור לחולים קשים. 

חנה גוכשטט גילתה למשפחה כי היה קשר קודם בין בני גאון לביה"ח "וולפסון", כאשר כיהן כחבר בנשיאות הכבוד של עמותת ידידי "וולפסון".

בצלום משמאל לימין:יהורם גאון, חנה גוכשטט - מנכ"ל עמותת הידידים של "וולפסון", משה גאון - יו"ר גאון אחזקות, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון", פרופ' אליעזר רחמילביץ - מנהל המחלקה ההמטולוגית, ד"ר אברהם קלפפיש -מהמחלקה ההמטולוגית ומקבל מלגת המחקר. 
צילם: ברק נונא.                                                                     

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד