חיפושדלג על חיפוש

פרופ' בר נבחר ליו"ר החברה לרפואת האם והעובר

6/12/2009
פרופ' בר נבחר ליו"ר החברה לרפואת האם והעובר

פרופ' קובי בר – מנהל היחידה לרפואת האם והעובר שבאגף נשים ויולדות במרכז הרפואי "וולפסון", נבחר ליו"ר החברה הישראלית לרפואת האם והעובר, בכנס השנתי של החברה.

פרופ' בר אמר עם היבחרו, כי הוא מתכוון לפעול להעלאת קרנה של הרפואה המיילדותית, שחל פיחות במעמדה עקב גורמים כרפואה מתגוננת ותנאי העבודה הקשים. ברצונו לקדם פגישות מדעיות ברמה גבוהה בשיתוף עם רופאי הקהילה, אנשי האולטראסאונד, אחיות ומיילדות, מה שיתרום לקידום המקצוע.

פרופ' בר מתכוון לפעול ליצירת איחוד של מרכזים רפואיים בתחום של מחקרים, כדי לאפשר מחקרים רחבי היקף ובעלי משקל בתחום. במסגרת המינוי הוא רוצה לתת ייצוג הולם לרפואת האם והעובר כלפי גופים לא רפואיים, כדי להעביר מסרים נכונים לציבור ולשמור על מעמדה. 

פרופ' בר חש כבוד ומחויבות רבה למלא תפקיד חשוב זה באיגוד המקצועי הוותיק ורב המסורת ביותר בקרב הרופאים הגינקולוגים, וסמוך ובטוח שכישוריו כמנהל יחידת האם והעובר ב"וולפסון", כפרופסור בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב, וכחבר ועד במשך 8 שנים, יעזרו לו במימוש מטרותיו.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד