חיפושדלג על חיפוש

שילוב אנשים עם מוגבלויות

23/11/2009
שילוב אנשים עם מוגבלויות

תעודות הוקרה והערכה על הצטיינות בשילוב וקידום אנשים עם מוגבלויות בחיי העבודה במרכז הרפואי "וולפסון", הוענקו ע"י צוות הניהול של "המשקם" לד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון", לשלום נויפלד – המנהל האדמיניסטרטיבי ולקלמן גרנק – סגן המנהל האדמיניסטרטיבי.

ליאור שטרסברג – מנכ"ל "המשקם" עם צוותו וכן חגי מרום – גזבר הסוכנות היהודית, ביקרו ב"וולפסון" כדי לפגוש את 24 עובדי המשקם הממלאים תפקידים שונים בביה"ח בגננות, במחסן הלבנים, בבית המרקחת ועוד. 

עובדי "המשקם" סיפרו לאורחים על שביעות רצונם מהעבודה ועל היחס החם לו הם זוכים ב"וולפסון", כשהם מביאים כדוגמא את המתנות שהם מקבלים בכל חג כמו שאר העובדים, ואילו מנהלי "וולפסון" ציינו את עבודתם המסורה. קלמן גרנק הזכיר כי כל הגינון היפה והפורח בביה"ח נעשה אך ורק בעבודה עצמית – כולה ע"י עובדי "המשקם". 

ד"ר ברלוביץ הודה על תעודות ההוקרה ואמר שהוא שמח וגאה לסייע לאנשים עם מוגבלויות ולשלבם בחיי העבודה של ביה"ח לתועלת שני הצדדים – העובדים מרגישים יצרניים ושהם מרוויחים את לחמם בכבוד, ומצד שני ביה"ח נהנה מפרי עמלם.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד