חיפושדלג על חיפוש

הופיע הספר "מיילדות, גינקולוגיה ופוריות"

15/11/2009

הופיע הספר "פוריות, מיילדות וגינקולוגיה" בעריכת פרופ' אברהם גולן – מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי "וולפסון" וראש החוג למיילדות וגינקולוגיה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב. 

הספר שבכתיבתו השתתפו בכירי הגינקולוגים בארץ, הוא ספר לימוד מעמיק ורחב היקף, בשפה העברית, המיועד לסטודנטים לרפואה, מתמחים וגינקולוגים.  

פרופ' גולן ציין כי הנושאים המוצגים בספר משלבים ניסיון עשייה קלינית יומיומית בבתי החולים ובמרפאות עם תוצאות מחקרים. כמו כן משולבים בספר פרקים חדשניים, תוצאות תגליות של השנים האחרונות, וכן טיפולים וניתוחים עדכניים, פרי טכנולוגיות מתקדמות שמיושמות בבתי החולים. לצד הנושאים הקלאסיים הנוגעים להריון, לידה, משכב לידה וסיבוכיהם, פריון וגינקולוגיה, הוכנסו לספר גם נושאים שהמעיטו לעסוק בהם בעבר כגון: גינקולוגיה של גיל הילדות וההתבגרות, אונקוגנטיקה, כירורגיה מונעת, הפרעות בתפקוד המיני, תאי גזע והפוטנציאל הטמון בשימוש בהם, ועוד. 

פרופ' גולן עמד על חשיבותו של הספר המופיע בשפה העברית, שהופך את החומר המופיע בו לידידותי לקורא הישראלי, ועל המידע המקיף והעדכני עם החידושים האחרונים, שהוא לעזר רב ללומדים ולעוסקים בתחום.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד