חיפושדלג על חיפוש

פרופ' גולן התמנה לראש החוג באניברסיטת תל אביב

14/09/2009
פרופ' גולן התמנה לראש החוג באניברסיטת תל אביב

פרופ' אברהם גולן – מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי "וולפסון", התמנה לראש החוג למיילדות וגינקולוגיה בביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. 

פרופ' גולן ייסד את החברה הישראלית לאנדוסקופיה גינקולוגית והיה נשיאה הראשון. הוא חבר בכיר של הקולג' המלכותי הבריטי למיילדות וגינקולוגיה, וחבר הועדה המייעצת הבינלאומית של החברה האמריקאית לאנדוסקופיה גינקולוגית . 

עם מינויו אמר פרופ' גולן:
"הוראת סטודנטים לרפואה מקבלת משנה חשיבות לאור המחסור ברופאים המסתמן לשנים הקרובות. ברצוני לשפר ככל שניתן את ההוראה בגינקולוגיה ובמיילדות  ולהגביר את שילובם של הסטודנטים בבתי החולים, כאשר מושם דגש מיוחד על הוראה קלינית ליד מיטת החולה".

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד