חיפושדלג על חיפוש

נזקי שמש

28/06/2009

נזקי שמש – מניעה, אבחון וגילוי מוקדם נושא ערב הראיונות עם מומחי "וולפסון" בהנחיית איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 7.7.09 בשעה 18:00  באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בת-ים

עם בוא הקיץ, אך מתאים לכל השנה, ערב ראיונות עם מומחים מ"וולפסון" בנושא: נזקי שמש – מניעה, אבחון וגילוי מוקדם, בהנחיית העיתונאי איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 7.7.09, בשעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בת ים. הכניסה חופשית.
ישתתפו: 

* ד"ר יוסי אופיר – מנהל יחידת העור ב"וולפסון", ידבר על נזקי השמש לעור: הזדקנות העור, כתמי שמש, גידולים טרום-סרטניים, גידולים סרטניים - מניעה וטיפול.

* ד"ר אייל קרמר – מומחה לכירורגיה פלסטית ב"וולפסון", ידבר על כוויות שמש והטיפול השמרני בהם, וכן על התוצאות המאוחרות של החשיפה לשמש המתבטאות בסרטן העור, והטיפול הכירורגי בו.

* ד"ר יוסף ברנר – מנהל היחידה לאונקולוגיה ב"וולפסון", ידבר על גידולים סרטניים כתוצאה מחשיפת יתר לשמש, החל מגידולי עור בעלי ממאירות נמוכה כגון בזליומות, וכלה בגידולים קטלניים מסוג מלנומה - מניעה והטיפול בהם.

* ד"ר יצחק קונפינו – מומחה לרפואת עור ילדים ב"וולפסון", יסביר כיצד להגן על תינוקות וילדים מפני קרינת השמש ונזקיה וכן דרכים למניעת חשיפתם לקרינה מיותרת גם בשיגרה היומיומית.

* רעיה ביטמן – דיאטנית קלינית, המחלקה לתזונה ודיאטה ב"וולפסון", תסביר כיצד להאט את הזדקנות העור ולצמצם את נזקי השמש ע"י תזונה מתאימה.  

המראיין - העיתונאי איתן דנציג, הדגיש שמניסיונו, הציבור הרחב צמא למידע רפואי,  וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות באופן ישיר, מבלי להיזקק ל"טופס 17". 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר כי למרות שבציבור עלתה  המודעות לסכנות מחשיפת יתר לקרינת השמש, עדיין חסר מידע חיוני, ובערב ראיונות זה יש לציבור הזדמנות ללמוד ממומחים כיצד להתגונן מהשמש, להילחם בהזדקנות העור, להגן על עורם הרגיש של הילדים, ומהם הטיפולים העדכניים בכתמים ובגידולים לסוגיהם.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד