חיפושדלג על חיפוש

מרפאה למחלות מעי דלקתיות ( IBD )

מנהל המרפאה:  פרופסור אריה לוין 


רופא בכיר: ד"ר וינר דרור


דיאטניות: רותם סגל-בונה, חן סרבגילי, לי אברמס
                                                                            
פעילות המרפאה: בימי ב' , ד' , ה'  בין השעות 09:00-13:30


טלפון לזימון תור: 03-5028838

 

 

 

 

 

 

המרפאה למחלות מעי דלקתיות מהווה מרכז מוביל בארץ לאבחון וטיפול.


המרפאה כללת צוות רב תחומי בהנהלת פרופסור אריה לוין מומחה בתחום מחלות מעי דלקתיות בילדים בעל שם עולמי ופורץ דרך בתחום, תחתו פרסומים רבים בעיתונות ובכתבי עת מהשורה הראשונה בעולם.


הטיפול בילדים עם מחלת מעי דלקתית מורכב ושונה מילד לילד ומטרתו - הקלה בתסמינים, למנוע התלקחות ולהגיע למצב של החלמת רירית המעי (MUCOSA HEALING) וכמובן הפוגה ארוכת טווח.


מטרתנו שהילד יכול לחיות חיים רגילים ככל הניתן ולהגשים את כל חלומותיו.


בילדים אין טיפול אחד המתאים לכולם, כל ילד מגיב בצורה שונה לטיפול ולכן פילוסופיית הצוות היא התאמה אישית לפי מאפייני המחלה והמטופל.


מה שמייחד את מרפאתנו זה הדגש של הצוות הרב תחומי לטיפול בתזונה במחלת קרוהן וגם במחלת קוליטיס.


פרופסור לוין נחשב בעולם לחלוץ בתחום ויחד עם צוות דיאטניות IBD מטרתנו היא טיפול תזונתי במידה ואפשר ובכך להימנע בצורך בשימוש בסטרואידים.


בנוסף במרפאתנו ניתנים כל הטיפולים המקובלים כגון ילדים הנזקקים לטיפול ביולוגי תוך ורידי, בנוסף לטיפולים ייחודיים כהשתלת צואה לחולי קוליטיס עמידה לטיפול סטנדרטי.


מחלת מעי דלקתית היא מחלה כרונית הניתנת לטיפול אך לא למרפא, אנו כצוות ביחד עם המטופל ומשפחתו עובדים על מנת למצוא את הטיפול המתאים למטופל על מנת לאפשר לו ולמשפחתו את איכות החיים הטובה ביותר.

 

 


 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד