חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  השר צחי הנגבי ביקר בפרויקט 'הצל ליבו של ילד' בוולפסון


  השר צחי הנגבי ביקר בפרויקט 'הצל ליבו של ילד' בוולפסון

  השר לשיתוף פעולה אזורי, צחי הנגבי, ביקר אתמול (01.10), בעמותת ׳הצל לבו של ילד׳ במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון.במהלך ביקורו, פגש השר הנגבי ילדים מכורדיסטן, אפגניסטן, טוגו, זנזיבר והרשות הפלסטינית, אשר הובאו לישראל על ידי עמותת ׳הצל לבו של ילד׳ כדי לעבור ניתוחי לב מצילי חיים.

  צחי הנגבי 2  את פני השר קיבלה מנהלת המרכז הרפואי, ד"ר זהבית זיו-נר, ואל הביקור התלוו מנהל מחלקת ניתוחי לב וחזה ויחידת ניתוחי לב ילדים, ד"ר ליאור ששון,
  מנהל טיפול נמרץ ילדים, ד"ר ציון חורי, מר סילבן אדמס, תורם של עמותת ׳הצל לבו של ילד׳ ומנכ"ל העמותה, ד״ר סיימון פישר.

  השר הנגבי סייר במחלקות הילדים של בית החולים, שוחח עם הילדים והוריהם ושמע מפי הצוות הרפואי על העבודה ההומניטרית עם ילדים חולי לב מרחבי העולם.
  השר הנגבי התרשם גם מעבודות הבנייה של בית החולים לילדים והמרכז הבינלאומי לניתוחי לב ילדים של ׳הצל לבו של ילד׳, המתבצעות בימים אלה בוולפסון.
  בית החולים לילדים, אשר המשרד לשיתוף פעולה אזורי שותף במימונו, ישפר משמעותית את תנאי הטיפול עבור ילדי חולון, בת ים, דרום תל אביב ויפו
  ויאפשר ל-׳הצל לבו של ילד׳ לפעול להצלת ילדים רבים נוספים ברחבי העולם.


  צחי הנגבי


   

  עד היום מימן המשרד לשיתוף פעולה אזורי את הטיפול מציל החיים של כ-500 ילדים חולי לב מעיראק, הרשות הפלסטינית, סוריה וירדן.

  "הצל לבו של ילד" היא עמותה הדואגת לניתוחי לב מצילי חיים ומעקב רפואי לילדים ממדינות מתפתחות.

  פעילות העמותה מרוכזת סביב המרכז הרפואי וולפסון בחולון והצוות הרפואי של העמותה מפעיל גם קליניקות קרדיולוגיות, בארץ ובחו"ל, לאבחון מטופלים ולמעקב רפואי.

  הצל ליבו של ילד מפעילה בוולפסון תכניות הכשרה לרופאים ולאחיות ממדינות מתפתחות ומובילה משלחות רפואיות למדינות השותפות בעולם השלישי.

  עד כה, העמותה הצילה יותר מ-4,400 ילדים ממדינות אפריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה והמזרח התיכון, והכשירה למעלה מ-100 אנשי צוות רפואי במדינות אלו, אשר הצילו רבים נוספים.

   


   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד