חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עובדי המשק ב'וולפסון' לומדים לראשונה קרוא וכתוב במסגרת פרויקט לקידום עובדים עולים-חדשים

                           

   

   

   

                           לעולם לא מאוחר מדי להתחיל:

   

     עובדי המשק ב'וולפסון' לומדים לראשונה קרוא וכתוב
         במסגרת פרויקט לקידום עובדים עולים-חדשים

   

   

   

  עובדי המשק במרכז הרפואי 'וולפסון' חוזרים אל ספסל הלימודים;

   

   

  במהלך השבועות האחרונים, לאחר משמרת ניקיון עמוסה ומעייפת, ממהרים העובדים אל כתת הלימוד בבית הספר לסיעוד ע"ש 'וולפסון', שם הם לומדים – לראשונה – קריאה וכתיבה בעברית.

   

  המדובר בכעשרים עובדים המוגדרים כעולים חדשים, אשר מרביתם עלו לארץ ממדינות חבר העמים לשעבר ומאתיופיה.
  עובדים אלה ביצעו היקלטות כה מהירה בישראל, והחלו מיד לעבוד למחייתם ולפרנסתם, שעד כה – ובמשך לא מעט שנים - לא מצאו את הזמן ללמוד אוריינות בשפת המקום הרשמית: עברית.

   

  חוסר היכולת לקרוא ולכתוב בעברית מהווה עבור עובדים אלה מכשלה משמעותית בחיי היומיום שלהם, הן בעבודה והן מחוצה לה, אך עד כה לא ניתן לאתגר זה מענה הולם.

  לאור זאת, הנהלת המרכז הרפואי 'וולפסון', בשיתוף עם עמותת אר"צ (אקדמאים לרשות הציבור) אשר ייסד שי גול, ועם המכון הטכנולוגי HIT חולון, החליטו לפתוח קורס ייחודי,  בשיתוף עם מנהלת המשק אהובה כהן ומנהלת ההדרכה טל בונדי,
  אשר שמטרתו להביא לשיפור ביכולות הקריאה והכתיבה של עובדי המשק, המתקשים בקריאה ובכתיבה ברמת הבסיס.  כבר כעת, לאחר שישה מפגשים של לימוד בסיסי, עובדי משק שלא הכירו כלל את ה- א'-ב' של השפה העברית, החלו לכתוב את
  שמם לראשונה.

  טל בונדי, מנהלת ההדרכה ב'וולפסון': "התלמידים מוכיחים רצינות רבה. הם לא מחמיצים מפגשי לימוד ועושים מאמץ רב כדי ללמוד ולהתקדם.
  כעת, השאיפה היא לפתוח כתת מתקדמים ולהגיע לעובדים נוספים בתוך בית החולים,  אשר אינם יודעים קרוא וכתוב".

  ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון': "על מנת לקלוט עובדים בבית החולים, חובה עלינו לסייע להם במיומנויות החיים הבסיסיות ביותר,
  ביניהן מיומנויות השפה העברית. במידה והן חסרות, עלינו לעשות כל שיש בידינו על מנת להשלים את החסר. מטרתנו היא לאפשר לאותם עובדים השתלבות טובה יותר בחברה הישראלית בכלל, ובמרכז הרפואי 'וולפסון' בפרט".

   

   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד