חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון' ד"ר יצחק ברלוביץ' השתתף הבוקר ( 13.9.16) בפאנל בכנס The Medical

  מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', השתתף הבוקר ( 13.9.16) בפאנל מיוחד במסגרת כנס  The Medical לסל התרופות 2017 תחת הכותרת : התמודדות עם המחירים המאמירים של התרופות.

   

  עווד משתתפים בפאנל:

   

  ד"ר נתן לדרמן, מנהל חטיבת הרפואה בקופ"ח המאוחדת.

   

  רבקה שובל, לשעבר מנהלת אגף הרוקחות בהדסה.

   

  חיליק אבקסיס, מנהל קשרי מסחר בחברת 'טבע'.

   

  ד"ר שגב שני, סמנכ"ל רגולציה בניו פארם ומרצה לניהול מע' בריאות באונ' בן גוריון.

   

   

   ד"ר יצחק ברלוביץ':  "ממשלת ישראל חייבת לחשוב באופן שונה. לעבור ממצב של 'כיבוי שריפות' בתחום הבריאות, למצב של השקעה ברפואה מונעת ובדיקות לגילוי מוקדם".

  "המו"מ על מחירי התרופות חייב להתנהל באופן מרוכז ע"י מדינת ישראל, כי רק כך ניתן יהיה להוריד את מחירי התרופות, בין לקוחות קופות החולים. מצב לא הגיוני, שמתקיים היום".

   

  "עד לפני 50-60 שנה, מה שהגביל את חיי האדם הייתה היכולת הטכנולוגית. היום הגענו לתקופה שבה מה שמגביל אינו היכולת האנושית, אלא מגבלת המשאבים. לכן, היכולת לנצל את המשאבים העומדים לרשתונו הופכת להיות חשובה לא פחות מכל אמצעי רפואי.
  אחד הדברים החשובים ביותר הוא לחנך את האנשים שמנהלים את הטיפול בנו, לנצל את המשאבים בצורה יעילה יותר. זה שווה ערך לאבחון בזמן ומתן טיפול לפי הצורך".

   

   

   

   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד