חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  ביקורים רשמיים מאלבניה ומאתיופיה

  ביקורים רשמיים מאלבניה ומאתיופיה

  ביקורים רשמיים מאלבניה ומאתיופיה נערכו באחרונה בפרויקט "הצל ליבו של ילד" ב'וולפסון'

   

   

   

   


  שר הבריאות של אלבניה, איליר בקאז', ביקר אתמול (3 ביולי) בעמותת "הצל לבו של ילד" במרכז הרפואי 'וולפסון' ובבית הילדים של העמותה בחולון.
  השר פגש את הצוות הרפואי, את מתנדבי העמותה ואת הילדים מרחבי העולם, אשר הובאו לישראל כדי לעבור ניתוחי לב מצילי חיים.
  שר הבריאות הגיע לביקור כשהוא מלווה בשגריר ישראל באלבניה ובבכירים ממשרד הבריאות, ואת פניו קיבלה סגנית מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר זהבית זיו-נר.

  עוד השתתפו בביקור:

  ד"ר ציון חורי, מנהל טיפול נמרץ ילדים ב'וולפסון', ד"ר עקיבא תמיר מנהל יחידת לב ילדים, סיימון פישר, מנכ"ל "הצל לבו של ילד", ד"ר בראדלי קנאז', שגריר אלבניה בישראל, נציגים ממשרד החוץ וממשרד הבריאות בישראל.
  במהלך הביקור אמר השר, כי הוא מקווה שבעתיד הקרוב ניתן יהיה לשתף פעולה ולעבוד ביחד עם "הצל לבו של ילד" והצוות הרפואי של 'וולפסון', לטובת ילדים חולי לב מאלבניה.

  שר הבריאות סייר ביחידת טיפול נמרץ ילדים ב'וולפסון' ופגש רופאים ואחיות, אשר לוקחים חלק בתכנית ההכשרה של "הצל לבו של ילד" ב'וולפסון' וילדים מרחבי העולם, אשר מחלימים מניתוחי לב מצילי חיים.
  לאחר הסיור בבית החולים, השר ביקר בבית הילדים של "הצל לבו של ילד" בחולון. אם הבית של העמותה, לורה קפיף, ערכה לשר סיור בבית הילדים, והציגה בפניו את הילדים והאימהות השוהים שם.  בתוך כך, ביום חמישי האחרון (30 ביוני) נערך בפרויקט "הצל ליבו של ילד" ב'וולפסון' ביקור רשמי נוסף, של סגן ראש ממשלת אתיופיה, דמקה מקונן:
  סגן השר הגיע לביקור ביחד עם שר המדע והטכנולוגיה של אתיופיה ומשלחת של בכירים ממשרדי הממשלה השונים, כדי לפגוש באופן אישי את צוות ניתוחי הלב האתיופי הראשון שלוקח חלק בתכנית ההכשרה של הצל לבו של ילד ב'וולפסון'.
  מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ, ומנהל המחלקה לניתוחי לב-חזה ב'וולפסון', ד"ר ליאור ששון, אירחו את המשלחת מאתיופיה במרכז הרפואי.

  בראש הצוות האתיופי עומד ד"ר יאיו מקונן, מנתח לב אשר יסיים את הכשרתו בשנה הבאה ויחזור לאתיופיה כמנתח לב הילדים הראשון בארצו.
  שלושה רופאים נוספים לוקחים חלק בתכנית ההכשרה של הצל לבו של ילד; ד"ר דמקה מקונן בקרדיולוגיה של ילדים, ד"ר הבטאמו סימה ביחידת טיפול נמרץ ילדים וד"ר טולוסה וואקטאלו במחלקת הרדמה.
  סגן ראש הממשלה ומשלחתו התרשמו מהפעילות ההומניטרית של פרויקט "הצל לבו של ילד" בכל הנוגע להצלת ילדים מאתיופיה ומרחבי העולם והכשרת הצוות האתיופי בישראל.
  סגן ראש הממשלה הבטיח את תמיכתו לד"ר יאיו ואמר שהוא יסייע ויוודא שממשלתו תתמוך בהקמת צוות ניתוחי לב הילדים הראשון כאשר הם יחזרו לארצם.


   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד