חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  הכן ילדך לקיץ!

  הכן ילדך לקיץ!

   

   


  לקראת הקיץ, ד"ר שמואל צור - מנהל מחלקת מיון הילדים ב'וולפסון' - נותן להורים שבניכם, כמה טיפים יעילים לשמירה על ילדכם במהלך הקיץ החם שמגיע אלינו אוטוטו.  עונת הקיץ בפתח והיא נושאת בחובה אתגרים לא קלים להורים.
  בקיץ ילדינו נמצאים החופשות, מבלים יותר מחוץ לבית, גם בשעות לא שגרתיות.
  בעונת הקיץ אנו עדים למספר בעיות רפואיות שכדאי לתת עליהן את הדעת:


  1. חשיפה לשמש- הגנו על ילדכם מפני חשיפה מוגזמת לשמש: חבישת כובע, קרם הגנה, שתייה מרובה. הורים לילדים קטנים, השתדלו לצאת לטייל עם ילדכם בשעות הבוקר המוקדמות או שעות אחה"צ- שעות בהן קרינת השמש פחות מסוכנת.

  2. בילוי מחוץ לבית- ילדים ובני נוער מבלים יותר שעות מחוץ לבית, הדריכו את ילדכם והזהירו אותם מפני סכנות הנמצאות סביב הבית: רכבים נוסעים, פתחים לא מכוסים אליהם הם עלולים ליפול, מתקנים לא בטיחותיים במגרשי משחקים וכד'.


  3. הנחשים מתעוררים- אחרי תנומת החורף כאשר מזג האוויר מתחמם הנחשים יוצאים ממחילותיהם, בלוטות הארס מלאות והנחשים מחפשים מזון ולכן זוחלים על הקרקע. הזהירו את ילדיכם: להימנע מהרמת אבנים גדולות, להימנע מהכנסת יד למחילות בקרקע או לתוך קופסאות ישנות. בארץ קיימים זנים רבים של נחשים, שניים מהם רעילים. לרוב הכשת נחש לא מסכנת חיים אבל אני ממליץ בכל מקרה של הכשת נחש להגיע לבדיקת רופא, לנסות לתאר (או לצלם) את הנחש- בשום אופן אין לנסות ללכוד את הנחש לבד.

  4. בני הנוער משועממים- הנוער שלנו לא יודה בזאת אבל ככל שחופשת הקיץ מתארכת כך גובר השעמום. בני הנוער מחפשים תעסוקה, לעיתים מדובר בהתנהגויות מסוכנות. שוחחו עם בני הנוער: הסבירו להם את הסכנות של שתיית אלכוהול, שימוש בסמים, שוחחו אתם על הדרכים להתמודד עם לחץ חברתי. לימדו על הרגלי הבילוי של הילדים שלכם והתריעו בפניהם על סכנות אפשריות (זרים במועדונים, סם אונס אלכוהול סמים או אלימות במקומות הבילוי של בני נוער).

   
  והעיקר שיהיה לנו קיץ מהנה ובריא.
  ד"ר שמואל צור
  מנהל מיון ילדים, וולפסון.  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד