חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  מנהל בית החולים בדאר א-סלאם, טנזניה, הגיע לביקור בפרויקט "הצל ליבו של ילד" ב'וולפסון'

  מנהל בית החולים בדאר א-סלאם, טנזניה, הגיע לביקור בפרויקט "הצל ליבו של ילד" ב'וולפסון'

   על רקע שובה של משלחת הומניטרית במסגרת פרויקט "הצל ליבו של ילד" מ'וולפסון' מטנזניה שבאפריקה,היום (שלישי 15 במרץ) הגיע לביקור רשמי במרכז הרפואי פרופסור מוחמד ג'נבי, מנהל בית החולים (Jakaya Kikwete Cardiac Institute (JKCI בדאר א סלאם, טנזניה. 

  פרופסור ג'נבי הוזמן לישראל כאורח של הוועד היהודי האמריקאי (AJC).

  לפני יומיים סיים הצוות הרפואי של "הצל לבו של ילד" מהמרכז הרפואי 'וולפסון' שבוע מוצלח של ניתוחי לב וצנתורים מצילי חיים בבית החולים JKCI.
  הצוות הרפואי הישראלי עבד בשיתוף פעולה עם הצוות הטנזני שבראשו עומד ד"ר גודווין גודפרי, מנתח לב הילדים היחיד בטנזניה אשר הוכשר ב'וולפסון' על ידי "הצל לבו של ילד" במהלך שש שנים.
  יחד עם ד"ר גודווין הוכשרו כעשרה אנשי צוות רפואי טנזני והם כיום מתחילים לטפל בילדים טנזנים חולי לב בצורה עצמאית.

  פרופ' ג'נבי פגש את מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ בליוויו של מנכ"ל פרויקט "הצל ליבו של ילד", סיימון פישר.
  הוא הוזמן לסייר בחדרי הניתוח של המרכז הרפואי, בטיפול נמרץ ילדים ובבית הילדים של "הצל ליבו של ילד" בחולון.

  פרופ' ג'נבי הביע את רצונו לשמור על קשר חם עם המרכז הרפואי וולפסון ועם פרויקט "הצל ליבו של ילד" ולקלוט אל בית החולים בניהולו רופאים ומנתחי לב נוספים, אשר הוכשרו ב'וולפסון'.
  זאת ועוד, פרופ' ג'נבי התייחס להקמת בית החולים החדש לילדים ב'וולפסון' וציין כי משאלת ליבו היא להקים בבוא היום בית חולים לילדים בצמוד לבית החולים בניהולו, בטנזניה.

   

   

   


   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד