חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  ראש העיר בת ים, מר יוסי בכר, בוחר ב-'וולפסון'

  ראש העיר בת ים, מר יוסי בכר, בוחר ב-'וולפסון' (הגדל)

  מסורת שיתוף הפעולה בין עיריית בת ים והמרכז הרפואי קיבלה חיזוק נוסף, במסגרת ביקורו הראשון של ראש העיר החדש. הוא נפגש עם הנהלת המרכז, ביקר במיון וגם בפגייה. סיכמנו כי נמשיך לטפח את הקשרים למען רווחת התושבים.

   

  ביקור ראשון לראש העיר הנבחר של בת ים, מר יוסי בכר, במרכז הרפואי 'וולפסון'. ראש העיר ביקר ב-'וולפסון' בשלהי חודש פברואר, ונתקבל בחום על ידי הנהלת המרכז הרפואי והנהלת עמותת הידידים.

   

  יחד עם אנשי הצוות שלו  ערך ביקור בחדר המיון העמוס בימים אלו, בחדר המיון לנפגעי תקיפה מינית ("חדר 4") וביחידה לטיפול מיוחד ביילוד (פגיה), אשר נבחרה באחרונה לאחת מבין 5 הפגיות הטובות ביותר בישראל.

   

  במהלך הפגישה עם מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ, סוכם כי נמשיך ונטפח את הקשרים בין הקהילה -'וולפסון', לרווחת התושבים.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד