חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  קיבלו חיזוק לגרונות לפני מופע ההתרמה ל-"הצל לבו של ילד"

  קיבלו חיזוק לגרונות לפני מופע ההתרמה ל-"הצל לבו של ילד" (הגדל)
  רמי קליינשטיין, מרים טוקאן והזמרת ההולנדית, קארין בלומן, ביקרו את ילדי "הצל לבו של ילד" לפני שיופיעו באמסטרדם ויגייסו כספים לטובת העמותה. "היה חשוב להרגיש את הילדים ולראות מה מספרות העיניים שלהם", סיפרה טוקאן.
   

  רגע לפני שהם יוצאים למופע התרמה לעמותת "הצל לבו של ילד" באמסטרדם, הגיעו הזמרים הישראלים, רמי קליינשטיין ומרים טוקאן, מלווים בזמרת ההולנדית המפורסמת, קארין בלומן, לביקור באגף הילדים של 'וולפסון'.

   

   

  ד"ר אלונה ראוכר-שטרנפלד הציגה בפני האורחים את הפעילות המשותפת שמתבצעת עם "הצל לבו של ילד". העמותה מביאה לישראל ילדים בעלי מומים קשים בלב מרחבי העולם, בעיקר מאסיה, אפריקה והסביבה הקרובה – המזרח התיכון. כמו כן, במסגרת פעילות העמותה מגיעים רופאים מאותן מדינות ל-'וולפסון' ועוברים הכשרה מקצועית שמאפשרת להם לפתוח מחלקות לניתוחי לב בילדים כשישובו לארצותיהם.

   

   

  מרים טוקאן התרגשה מהמפגש עם הילדים המתוקים, שהגיעו מאתיופיה, טנזניה, עיראק והרשות הפלסטינית, וסיפרה: "היה חשוב לבוא ולפגוש את הילדים, להרגיש אותם ולראות את העיניים שלהם, מה הן מספרות. אני מפה לקחתי את הלבבות האלו, שסבלו המון שנים, והוספתי אותם על הלב שלי, כדי שאתרגש יותר ואעביר הלאה את מה שקיבלתי פה, גם באמסטרדם".

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד