חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  קיבלו חיזוק לגרונות לפני מופע ההתרמה ל-"הצל לבו של ילד"

  קיבלו חיזוק לגרונות לפני מופע ההתרמה ל-"הצל לבו של ילד" (הגדל)
  רמי קליינשטיין, מרים טוקאן והזמרת ההולנדית, קארין בלומן, ביקרו את ילדי "הצל לבו של ילד" לפני שיופיעו באמסטרדם ויגייסו כספים לטובת העמותה. "היה חשוב להרגיש את הילדים ולראות מה מספרות העיניים שלהם", סיפרה טוקאן.
   

  רגע לפני שהם יוצאים למופע התרמה לעמותת "הצל לבו של ילד" באמסטרדם, הגיעו הזמרים הישראלים, רמי קליינשטיין ומרים טוקאן, מלווים בזמרת ההולנדית המפורסמת, קארין בלומן, לביקור באגף הילדים של 'וולפסון'.

   

   

  ד"ר אלונה ראוכר-שטרנפלד הציגה בפני האורחים את הפעילות המשותפת שמתבצעת עם "הצל לבו של ילד". העמותה מביאה לישראל ילדים בעלי מומים קשים בלב מרחבי העולם, בעיקר מאסיה, אפריקה והסביבה הקרובה – המזרח התיכון. כמו כן, במסגרת פעילות העמותה מגיעים רופאים מאותן מדינות ל-'וולפסון' ועוברים הכשרה מקצועית שמאפשרת להם לפתוח מחלקות לניתוחי לב בילדים כשישובו לארצותיהם.

   

   

  מרים טוקאן התרגשה מהמפגש עם הילדים המתוקים, שהגיעו מאתיופיה, טנזניה, עיראק והרשות הפלסטינית, וסיפרה: "היה חשוב לבוא ולפגוש את הילדים, להרגיש אותם ולראות את העיניים שלהם, מה הן מספרות. אני מפה לקחתי את הלבבות האלו, שסבלו המון שנים, והוספתי אותם על הלב שלי, כדי שאתרגש יותר ואעביר הלאה את מה שקיבלתי פה, גם באמסטרדם".

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד