חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  הנסיכה מרגריטה מרומניה ביקרה ב-'וולפסון'!

  הנסיכה מרגריטה מרומניה ביקרה ב-'וולפסון'! (הגדל)

  יורשת העצר הרומניה ביקרה ביחידה לטיפול נמרץ ילדים והתרשמה מהפעילות המשותפת עם עמותת "הצל לבו של ילד". ד"ר ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי, הציע להעמיק את שיתוף הפעולה בין המדינות בתחום הקרדיולוגיה וניתוחי הילדים.

   

  נסיכת הכתר (יורשת העצר) מרגריטה מרומניה, ביקרה ביום חמישי האחרון במרכז הרפואי 'וולפסון', במטרה להתרשם מפעילות עמותת "הצל לבו של ילד" בין כותלי המרכז. במסגרת הפעילות המשותפת טופלו מעל ל-3,000 ילדים מ-48 מדינות מתפתחות, וביניהם למעלה מ-50 ילדים מרומניה.

   

  הנסיכה הגיעה לביקור מלווה בשגרירת רומניה בישראל, הגברת אנדריאה פאסטארנק. לביקור הצטרפו יו"ר עמותת "הצל לבו של ילד", יורם כהן, חברי 'רוטרי' ויקטור שטיינברג ואפרים פרי הר, הנגידה הנכנסת של רוטרי ישראל, הגברת מלי לויפרופ' טיבריו עזרי, מנהל מחלקת הרדמה, ד"ר ציון חורי, מנהל היחידה לטיפול נמרץ ילדים ומנכ"ל "הצל לבו של ילד", סיימון פישר.

   

   

  הנסיכה פגשה במהלך הביקור ילדים אשר הובאו לישראל על ידי "הצל לבו של ילד" כדי לעבור ניתוחי לב מצילי חיים ב-'וולפסון' וגם רופאים אשר לוקחים חלק בתכנית ההכשרה של העמותה בבית החולים, ביניהם קרדיולוגית ילדים ורופא מנתח מרומניה.

   

   

  במסגרת הביקור הציע מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ', לנסיכת הכתר לחשוב על שיתופי פעולה אפשריים עם 'וולפסון', הן בתחום הקרדיולוגיה וניתוחי הילדים – כולל הכשרת צוותים רפואיים נוספים מרומניה – והן בתחום המחקר הרפואי, לטובת קידום הבריאות בישראל וברומניה.

   

  הביקור הסתיים בבית הילדים של "הצל לבו של ילד", הסמוך לבית החולים. הנסיכה פגשה שם את אם הבית, את מתנדבי העמותה ובמיוחד התרגשה לפגוש שני ילדים אשר הגיעו מרומניה יחד עם אימהותיהן כדי לעבור ניתוחי לב ב-'וולפסון'. הילדים העניקו לנסיכה צלחת מעוטרת מעשי ידיהם ומאוד התרגשו ללחוץ את ידה ולהצטלם אתה.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד